Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1,5 éve szakítottunk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 éve szakítottunk de iszonyatosan szerelmes vagyok bele és ragaszkodom hozzá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19éves lány vagyok,és 1,5 éve szakítottam a legjobb barátnőmmel. (Nem vagyok leszbikus,ha muszáj lenne bekategorizálnom magam akkor inkább biszexet mondanék). Nagyon jó baráti viszonyban voltunk és egyszercsak szerelembe estünk. 1,5 évig voltunk együtt,és ahogy fent említettem 1,5 éve szakítottunk. A probléma ott kezdődik hogy ő már nem szeret (ezért szakított velem),viszont én úgy érzem napról napra egyre jobban kötődöm hozzá. A kapcsolatunk visszaalakult szimplán baráti kapcsolatát,jóban rosszban támogatjuk egymást. Úgy fest,hogy most 1,5 év után összejön neki egy fiú,akivel jelenleg randizgatnak. Nekem mindennél fontosabb hogy ő boldog legyen,viszont amikor arra gondolok hanem hogy ő mással boldog és másba szerelmes úgy érzem elsorvad a szívem a fájdalomtól. Amikor randin van iszonyatosan rosszul érzem magam és folyton azon jár az agyam hogy vajon mit csinálnak stb... Egyszerüen nem tudom elfelejteni és úgy érzem talán nem is akarom,és csak ö tud boldoggá tenni. Nagyon vágyom rá és szükségem van rá. Mit kéne tegyek akkor amikor épp randizik? Hogyan tudnék elvonatkoztatni és kikapcsolni az agyamat? A depressziómnak már fizikai tünetei is vannak,rendszeresen a hasammal kell járnom az orvoshoz. Teljesen kétségbeesett vagyok. Köszönöm aki elolvasta és előre is köszönöm a segítséget!
2016. febr. 19. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amig tartod vele a kapcsolat ez igy lesz.(Lásd 1,5 éve igy van).Ha megszakitanád vele a kapcsolatot(Nem tudom,honnan ismeritek egymást),illetve minden kontaktot,akkor lehet egy idő után jobb lenne......
2016. febr. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első válaszadónak igaza van!

radikális kapcsolatmegszakítás. először iszonyatosan nehéz, utána jobb lesz... gondolom te sem akarod végignézni h mással van.

2016. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thomika20 ***** válasza:
Szerintem ez az ember nagy kamu, rá írtam, de vissza se ír. Meg nem is izgatja, hogy tenni kellene valamit.
2016. febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Thomika20 ***** válasza:
Hogy érzed magad? Jobban vagy már?
2016. febr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!