Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mérgező a kapcsolatunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mérgező a kapcsolatunk, szakítanom kell, de szeretem. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Nem érzem jól magam az utóbbi időben a kapcsolatomban a barátommal. Úgy érzem, nem érdeklem már őt annyira, ezen kívül folyamatosan veszekedünk, csúnyán beszél velem, sokszor apró dolgok miatt idegesen szól hozzám. Sokszor lekezelő. A szex is jóval kevesebb. Érzem, hogy nem jó ez nekem, szakítani szeretnék, de ennek ellenére szeretem őt, és mindig megijedek attól, mi lesz utána. Hogy hiányozni fog, hogy szenvedni fogok. Nem tudjuk megbeszélni a problémainkat, vagy ha megis azt hiszem sikerült, a helyzet mindig hamarosan újra visszaáll. Hogyan vegyem rá magam a szakításra, ha még mindig szeretem?
2022. ápr. 11. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts! Ennyi. Én az összes exem szerettem szakításkor, de tudtam hogy egy rakás sz.r az egész kapcsolat és boldogtalan vagyok. Amíg nem jött más addig nehéz volt továbblépni, mármint érzelmileg, addig ott lesz, hogy hiányzik. De ha mélyen belegondolsz nem ő hiányzik, hanem egy társ, egy valaki akihez érzed, hogy tartozol. Hiába tartozol egy olyan emberhez akivel nem vagy boldog... inkább egyedül, hidd el jobb
2022. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hosszában felezz meg egy lapot. Az egyik oldalra a pozitív tulajdonságait és tetteit írd, a másikra a negatívakat. Az egészen aprótól a nagyokig. Így könnyebb lesz döntened
2022. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen,nem vagyok boldog,ez nem az, amire vágyom. Egyelőre mással sem tudnám elképzelni, de azt is tudom, hogy hosszú távon ez csak még rosszabb lesz.
2022. ápr. 11. 22:58
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Állj elé, és rappeld el:

"Azt hiszed hogy te vagy itt a number one májer,

De lábad között gumihernyó punnyad, nem bráner.

Ha eleget égtél, lépjél le: exit!

Én meg felszedek egy csávót, kib.ott szexit!"

2022. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg is van a tuti módszer úgy látom. 🤣
2022. ápr. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Szereted?! Ő nem szeret téged, csak hasznos vagy számára! Nem szeret, nem tisztel! Cselédet csinálsz magadból, ahelyett, hogy egy tartással rendelkező hölgy lennél, aki egy ilyen fazont a málnásba küldene azonnali hatállyal!

A fájdalom elmúlik, az is, amit most érzel. Ha azonban sokáig hagyod magad alázni, annak nyoma marad a lelkedben. Inkább abból kéne tanulni, hogy miért jutottatok el idáig.

2022. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%

Sosem fogsz szakítani, megvárod míg ő dob ki.

Rengeteg nő van,aki imád megalázkodni, mert kapcsolatfüggő és nem bírja egyedül.Csak ezt ugye, nem merik felvállalni..

De azért meghallgatnám a párodat is. Semmi nincs ok nélkül!

2022. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is több exemmel így voltam vele, hogy nem tudtam elképzelni, hogy mi lesz nélküle, de aztán mindig eljött egy utolsó csepp, amikor úgy besokalltam, hogy azonnal otthagytam, és annyira rosszul voltam érzelmileg, hogy képes voltam úgy dönteni, hogy nem megyek vissza (pedig volt rá eset, hogy hívott).


Soha nem bántam meg később, és meglepően gyorsan "kigyógyultam" ezekből a kapcsolatokból. Biztatnálak téged is, hogy lépj, egy rövid ideig szar lesz, de utána tovább tudsz lépni, és sokkal jobb lesz az életed.

2022. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben mindig a hosszú és rövid távú előnyöket kell mérlegelni. A rövidtávú az, hogy jelenleg nem kell szembenézned az egyedülléttel, a kudarccal, a magánnyal, az újrakezdéssel. Lehet hitegetni magad azzal, hogy nem is olyan rossz, hogy másnak sem jobb a kapcsolata, stb. De közben pedig tudod, hogy boldogtalan vagy. Minél tovább maradsz benne, annál nehezebben engeded el, hiszen már beletettél egy csomó időt, energiát. De egyre boldogtalanabb leszel. Vagy veszel egy nagy levegőt és bevállalod a fájdalmat tudván, hogy egyszer úgyis jobb lesz, vagy sínylődsz tovább és nyeled a keserű pirulát. És persze arra nincs garancia, hogy nem ő fog egyszer lelépni, mert ha rossz a kapcsolat, akkor az valószínűleg neki is rossz.
2022. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!