Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanom kéne a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne a barátommal, ha egyébként zökkenőmentes a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Tudom elsőre furán hathat a kérdés. De az az igazság, hogy nehéz időkön megyek át, gyakorlatilag naponta összeomlok, meghalok, szenvedek. Ez az állapotom még egy ideig biztosan fenn fog állni, és emiatt gyakorlatilag nap mint nap csak panaszkodom és sírok. Sokszor a heti egy együttlétünk alatt (többre lenne igényem, de nem lehet egyelőre) is sokszor elbőgöm magam, úgy érzem, hogy ezzel csak őt is le fogom húzni. És végtelenül önzőnek érzem magam, amiért tudom, hogy nálam jobbat érdemelne, de nem bírom elengedni. Mondhatni túl tökéletes hozzám. 1 éve vagyunk együtt, és tökéletes az összhangunk, együtt tervezünk, élünk át kalandokat, és nagyon szeretjük egymást. De tény mi tény, rossz passzban vagyok, és úgy érzem ez a folyamatos síránkozásommal csak le fogom húzni.

Egyébként ő sosem szólt erre be, mindig megvígaztalt, próbált bátorítani, de ilyenkor csak méginkább érzem, hogy mennyire jó ember és mennyivel jobbat érdemelne. Nyilván van egy kis önbizalomhiányom is, de ha reálisan, külső szemlélőként nézem a dolgokat is úgy hiszem jobbat érdemel mint én a sok panaszommal, depresszív hozzáállásommal.


((Mielőtt valaki írná, hogy változtatni mindig lehet, váltsak életmódot stb., kérlek ne tegyétek. A változás pár hónap múlva itt lesz, de most a csendben tűrni időszak van))


2020. febr. 24. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ezert ne szakits, valszeg o se fog. Ha normalis srac akkor megerti hogy ez most ilyen. Erot ad, melled all. Majd visszaadod neki :)
2020. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem, inkább rendet kéne tenned magadban, és megbecsülni őt!...
2020. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

"Mondhatni túl tökéletes hozzám."


De bírom az ilyen embereket akik eldöntik másnak ki/mi a jó.


Ahelyett hogy ilyen hülyeségeken gondolkozol hogy "ő jobbat érdemel", gondolj inkább erre: biztos nem véletlenül van veled.

2020. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Persze nyilvan el kene engedned az amugy tuti kanodat, akivel szeretitek egymast...


Nagy turot.


En elfogadom h az eletmododon nem tudsz valtoztatni, gondolom ha ez belathato idon belul megoldodik ami par honap, akkor utso felevet tolod az egyetemen, kozben dolgozol, es kivagy mint a fos.


Nade amit tehetsz az a, hogy a hozzaallasodon valtoztatsz. Nem sirsz ezen annyit, hiszen igyis ugyis megoldodik a problemad, es tul leszel a nehez idoszakon. Szoval legyel pozitiv, szexelj tobbet es meglatod jo lesz.

2020. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon nagy onbizalomhianyod van. A bocs, hogy elek arad minden szavadbol.

De. Ha a baratod veled marad, akkor ne csinalj semmit. Mivel nincs kozos vagyon, gyerek, csak jelezne, ha elege van.

De. Addig is, amig rendezed magad, probalj meg nem magyarazkodni, exkuzalni, mert az nagyon faraszto. Sokszor jobban, mint ami miatt bocsanatot kersz. Erre figyelj oda. Remelem, szakorvos latott, gyogyszer es terapia jo lenne. Nem a gyogyszerlobby titkos ugynoke vagyok, de rengetegszer volt ugrodeszka embereknek kijonni a godorbol.

2020. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Ebböl aztán sejteni sem lehet, hogy mi az alapvetö bajod? Tehát azt sem, hogy egy hiszti idöszak önáldozata vagy, esetleg betegség gyötör?
2020. febr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Pedig ez így hisztinek tűnik. Más felnőtt embernek is vannak problémái és meg tudja oldani, nem tombol naponta.

Mégis mi a konkrét gond?

Ha én mellettem csinálná ezt valaki, én vágnám ki, elég hamar.

2020. febr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!