Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegnap szakítottam a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítottam a párommal, most viszont rettenetesen hiányzik, azt érzem. Hülyeséget csináltam volna?

Figyelt kérdés

Közel 5 évig voltunk együtt.

Már régóta azt éreztem, hogy nem megy, sem a kapcsolat, sem az együttlét, se semmi.

Így megléptem ezt az egészet. Nem szerettem volna tovább egyikünk idejét sem húzni.

Viszont azóta folyamatosan sírok, hatalmas ürességet érzek, és rettenetesen hiányzik, mindenről ő jut az eszembe.

Szerintetek hülyeséget csináltam? És mégsem kellett volna szakítani? Vagy miért érzem most magam emiatt ennyire pocsékul?



2022. ápr. 15. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Pár napja hagytam ott a páromat, van kedved beszélgetni erről?


Valami miatt csak így döntöttél, most amit érezhetsz, az az üresség, amit eddig kitöltött a párkapcsolat.


26/N

2022. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy év múlva is így érzel, akkor igen, rossz döntés volt. Most nem tudod ezt jól felmérni.
2022. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Amikor szakitunk nem árt a jövőt is megtervezni kulonben ez lesz hogy azt sem tudod mit csinalj
2022. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Attól, hogy te mondtad ki, még ugyanúgy meg kell gyászolni, hogy véget ért egy kapcsolat. Hiányzik, jönnek fel a szép emlékek, félsz az egyedülléttől, stb. De ha hosszú ideje nem működött, akkor jó döntés volt. Most nem szabad megtörni, és visszarohanni. Tarts ki, és pár nap alatt túl vagy az egészen! Addig minél jobban foglald le magad.
2022. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nem tudom miért kellett lepontozni, nem nyomulás vagy flörtölés a cél. Vagy nektek már egy őszinte beszélgetés flört nélkül elképzelhetetlen? :D Azt se tudom, férfi vagy nő e az illető...
2022. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te egyedül is értékes ember vagy. Ne tedd az életedet egy másik embertől függővé. Most egy ideig rossz lesz, de ha vannak terveid a jövőre nézve, akkor arra fókuszálj. Próbáld magad elfoglalni. Sportolj, csinálj programokat a barátaiddal. Minden szakítás veszteségérzéssel jár, de az rajtad múlik hogy belesüllyedsz e az önsajnálatba, vagy összeszeded magad és a jövődre koncentrálsz.

Kitartást kívánok neked.

2022. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy meg sem próbáltuk helyrehozni. De érzem, hogy nagyon hiányzik.

Szerintetek meg lehetne még menteni? Esetleg több közös programmal és hasonló dolgok? Vagy inkább engedjem el?

2022. ápr. 15. 12:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy nappal a szakítás után, ami egy 5 éves kapcsolatot zár le, teljesen normális, hogy még hiányzik, és valószínűleg hiányozni is fog. Azt írod, hogy már régóta fontolgattad a szakítást, tehát nem egy hirtelen felindulásból meghozott döntés volt. Ha ő is elfogadta, akkor valószínűleg ez volt a jó döntés.
2022. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!