Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha rettenetesen fáj a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rettenetesen fáj a szakítás, hiba volt?

Figyelt kérdés

Barátommal 8 hónapig voltunk együtt (előtte már ismertük egymást kb 1 éve). Szép volt, jó volt és kellemes, de őszintén, nagyon hamar, körülbelül 2 hónap után elveszett a szenvedély a kapcsolatból. Nekem hiányzott a fizikai kontakt, kb 1 hónapig nagyon szenvedélyes volt, sokat simogatott, ölelt, utána meg úgy elkényelmesedett, hogy alig váltottunk egy csókot.. A kommunikációval is voltak problémáim: beszélgettünk és segítettük egymást (családi problémákon átsegítettük egymást, ott voltunk a másiknak ha szükség volt rá), de azt hittem az elején, hogy ennek el kéne mélyülnie és nem egyre felszínesebbé válni.. Ráadásul sokszor azt éreztem, főleg amikor társaságban voltunk, hogy elnyomott, de nem durván, csak nem tudtam felszabadulni mellette. Nem tudtam teljesen önmagamat adni. Ha kettesben voltunk is sokszor így éreztem. Nem ragozom. A lényeg az, hogy nyomós okaim voltak a szakításra. Csak a probléma az, hogy emellett nagyon szeretett engem, amikor mondtam neki, hogy nem vagyok biztos ebben a kapcsolatban, nagyon kiakadt, és amikor mondtam hogy lehet a szakítás a megoldás, akkor sírt...

Nem volt az a nagy szenvedélyes kapcsolat, olyan se volt benne, hogy hajnalig beszélgetünk, és inkább fent maradunk és álmosak leszünk.. De most mégis úgy érzem hogy nagy hibát követtem el. Hiba volt vajon?

Ha jó döntést hoztam akkor annak ennyire kéne fájnia?



2020. ápr. 16. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A jó döntés is nagyon fájhat, főleg, ha ennyire friss. Idővel letisztul minden.
2020. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
A szakítás mindig fáj, ha voltak érzelmek. Kétségek is mindig előjönnek. Tedd túl magad rajta, gyászold meg és engedd el. Te is tudod hogy egy langyos kaki volt az egész, engedd, hogy most valami jobb jöjjön.
2020. ápr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kapcsolatot, a másik felet siratja ilyenkor az ember, hanem önmagát. Volt egy nem jó, de valamilyen szinten megszokott életed, ahol betöltöttél egy szerepet. Nos, ilyenkor ez a világ megszűnik, és helyette egy vákuum keletkezik. Most rakd bele magad ebbe a vákuumba, és a kiüresedett térben elveszve érzed magad. Ez a légüres tér idővel újra megtelik levegővel és élettel, akkor pedig visszaáll a békéd. Majd abból a pontból visszanézve megérted, hogy az egésznek alig volt súlya.


Egy szakítás sosem hiba, ha mindezt magadtól teszed. Ezt is csak később fogod beismerni.

2020. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján jól döntöttél.
2020. ápr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!