Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Rettenetesen fáj.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rettenetesen fáj.

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal, aki már nem akarja folytatni a kapcsolatunkat. Nem tudok továbblépni, mert nem szerettem még soha senkit ennyire, mint őt. Nincs minek örülnöm többé, nem tekintek bizakodva a jövőbe, mert nem a része, úgy érzem egy kincset dobtam el magamtól, aki értelmet adott a napjaimnak.

Hogyan tudnék újra boldog lenni?



2016. jún. 5. 01:32
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Eközben Afrikában újabb gyermek hal meg éhinségben...:S
2016. jún. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ettől az állítástól nem fog kenyér kerülni az asztalukra és nekem sem lesz jobb kedvem.
2016. jún. 5. 01:42
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
Igaz, de vajon az ő érzései érdekelnek-e vagy csak magadat sajnáltatod? Leírtad, hogy nem akarta már folytatni. Ez nem véletlen lehet.
2016. jún. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Te nem tudsz egy megadott kérdésre válaszolni. Offolás helyett keress más elfoglaltságot kérlek.
2016. jún. 5. 02:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elkövetkezendő hetekben nem leszel boldog, ez tény. Talán egy fél évig is ilyen állapotban leszel, lehet több is. Majd ez szépen elmúlik magától, segíteni úgysem tudod, ezt át kell élni. Vannak persze lehetőségeid. Vagy nagyon nagyon sokat gondolsz rá, rágódsz rajta, újra élsz magadban egy csomó jó pillanatot, és ezzel elhúzod a gyógyulást sok sok hónapon keresztül, sőt beleégeted úgymond a tudatalattidba is. Vagy nem gondolsz többet rá, elfelejted amennyire csak tudod, eltereled a gondolataid és új élmények szerzésével hamarabb jön a felejtés is. Persze ilyenkor jó a magány, jók az ábrándok és a régi emlékek, szóval valószínű az első megoldást választod. De ne add fel, az is eredményes, csak időigényesebb.
2016. jún. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Haydi Gidelim te egy szép nagy paraszt vagy...


Kérdező, nyugi, ez minden szakításnál így van, ilyenkor nem látod egy hibáját sem, és csak mint egy tökéletes emberre, úgy gondolsz. De látod, mégis volt olyan szemét(bocs), hogy elhagyott, pedig Te szereted. Ne csak magadban keresd a hibát.

Lesz más, akivel ugyanilyen boldog leszel, de próbálj mielőbb keresgélni, úgy hamarabb felejtesz. Anno én is sokat rágódtam egy szakításon, végül nagynehezen elkezdtem keresni valakit, találtam, és szinte azonnal elmúlt a rossz érzés a volt kapcsolatom miatt.

2016. jún. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Én már átéltem ezt párszor, miután elhittem, hogy fontos lehetek bárkinek is :D Majd elmúlik, hidd el. Idővel biztosan.
2016. jún. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fiúk, lányok, köszönöm a biztató szavakat, öt perce azon nevetek, hogy hogyan írhattam ki egy ilyen világfájdalmas kérdést. :D
2016. jún. 11. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!