Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tanácsadás privátban? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsadás privátban? Nagyon hosszú, itt nem is tudnám rendesen kifejteni, mert feladná mindenki az első bekezdés után:D 25/L

Figyelt kérdés
Borderline személyiségzavarral küzdő férfivel történt szakítás (akinek volt dolga ilyennel, az tudja, maga a pokol, és nem a fájdalom miatt, hanem a zavarodottság miatt).

2022. máj. 2. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
várjál kitalálom. a meghasadt személyisége ellenére olyan helyes és magas volt hogy bevállaltad. akkor így jártál.
2022. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat légyszi vagy semmilyet (undorító egy féreg lehetsz előző)
2022. máj. 2. 22:03
 3/19 anonim ***** válasza:
Nehéz ott hagynod? Bántott is?
2022. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Írhatsz.
2022. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
1-es megmondta. Így jártál.
2022. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem bántott, de egyik napról a másikra átfordult egy robotszerű, érzelemmentes valakibe, úgy, hogy előtte hónapokig együtt voltunk és egyszer sem rendült meg a szerelem köztünk. Mindig is hatalmas problémái voltak (függő (drog-és játék), önpusztító életmódot él, és ezekkel tisztában voltam mindig is, véget vetettem a kapcsolatnak hetekkel ezelőtt, mert nem bírtam nézni, hogy tönkreteszi magát. Viszont sosem kételkedtem benne, hogy a köztünk lévő kapcsolat igazi volt, azt hittem, tiszta szívéből szeret (mivel nem olyan borderes volt sosem, akinek az érzései változnak egyfolytában, hanem inkább a hangulata és magáról alkotott képe). Viszont akármilyen fordulat jött, ugyanazt az erős, meleg szeretet éreztem tőle, szóval egy megbízható, stabil valakinek gondoltam. És most a fejemhez vágta, hogy részéről elmúlt minden érzés, sosem szeretett, neki nem kell kötődés stb.


Tudom, jönni fognak a leszólások, minek törődök vele, tipikus nő stb, de gondoljatok bele előtte, nem volt se abuzív, se manipulatív, hanem az én szemszögemből egy teljesen érzelmileg stabil valaki volt, és azért szakítottam, mert nem tudtam segíteni a gondjain. Most viszont az elmúlt 1 év teljesen más fénybe került számomra, az én fejemben összetartoztunk, csak józanul felfogtam, káros számomra ahogy ő él.


Hogyan legyek túl ezen a sokkon most? Nem is az fáj igazán, hogy elvesztettem teljesen, mert állítja, hogy ő nem érez semmit (úgy, hogy előző nap még az ellenkezőjét állította), hanem hogy ezek szerint én egy olyan szerelemben hittem hónapokig, ami nincs? Ami csak az ő beteg fejének a szüleménye?

2022. máj. 2. 22:21
 7/19 A kérdező kommentje:

5-ös, hidd el, az én helyzetemen az már nem segít vagy ront, hogy egy névtelen gyakoris mit kommentel a kérdésem alá. Bárcsak ilyen egyszerű lenne:) csupán tanácsért jövök, már ha van olyan épeszű, normális válaszoló még ezen az oldalon, akinek érdemes írni.


Egyébként kívánom nektek, hogy egyszer valaki úgy szeressen titeket, mint én ezt a férfit, mert nulla vagyonnal és jövőképpel is beleszerettem abba, aki volt (illetve akinek hittem), és ezt figyeljétek, még alacsony is volt.

2022. máj. 2. 22:25
 8/19 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, legalább jól nézett ki.
2022. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

3#!

Szerintem! Szeretett ő Téged! Hisz azt észre vetted volna ha nem szeret! Csak ezek a problémái miatt nem vallja be! Vagy inkább már nem beszámíthatóak a megnyilvánulasai!

2022. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Pszichológus! Ugyanezt éltem át. Megfosztott a személyiségemtől, ezáltal teljesen elveszítettem azt. Én is megkérdőjeleztem a múltat. Mindenben "alkalmazkodott" hozzám észrevétlenül. Vagyis megszületett ez a "minket az Isten is egymásnak teremtett" érzés, hisz mi annyira összeillünk. Ezt nem tudod, és nem is akarod elengedni, de ez nem igaz. A vége is tipikus, olyankor szoktak támadni.

Én hónapokig szenvedtem, majd beláttam, hogy egyedül nem megyek semmire, és szakemberhez fordultam. Te ne várj annyit. Főleg, hogy valószínűleg addig is keresni fog még, és te mindig visszaesel majd.

Ha kíváncsi vagy valamire, kérdésed van, privátban szívesen adok tanácsot, ha rám írsz. Itt többet nem szeretnék kiteregetni.

#4

2022. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!