Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tanácsadás privátban? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsadás privátban? Nagyon hosszú, itt nem is tudnám rendesen kifejteni, mert feladná mindenki az első bekezdés után:D 25/L

Figyelt kérdés
Borderline személyiségzavarral küzdő férfivel történt szakítás (akinek volt dolga ilyennel, az tudja, maga a pokol, és nem a fájdalom miatt, hanem a zavarodottság miatt).

2022. máj. 2. 21:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Hát attól tartok, elment az esze, történt valami nagyon borzalmas vele nem rég a családjában, és szerintem leblokkolta minden emberi részét.


Mindegy, hát mást nem tudok, mint hogy elfelejtem. Megmondtam neki, ne írjon, amikor észhez tér, letiltottam mindenhol, de nyilván azért nehéz ez a pálfordulás majdnem 1 év kapcsolat után.

2022. máj. 2. 22:35
 12/19 A kérdező kommentje:
10-es, mivel amúgy is mentem volna szakemberhez (tőle függetlenül) ez pont kapóra jön. Inkább ez az erős magány, ami körbevesz, hogy ő volt eddig nekem a legokosabb, legmegbízhatóbb, akinek bármit elmondhattam mindig. És most ez, hideg a nyakamba.
2022. máj. 2. 22:37
 13/19 anonim ***** válasza:

Remélem, előtte se egy lakatlan szigeten éltél😂 Azok a kapcsolataid, akik megvoltak, valósak(nem párkapcsolatra gondolok persze, család, barátok.) Ez nem volt az. A pszichológus segíteni fog. Ez az 1 év úgy eltűnik, mintha sose lett volna, és nem fogod sajnálni. Örülj neki, hogy csak ennyi időd ment el rá+ a regenerálódás. Nekem se volt sokkal hosszabb, 15hónap, de előtte évekig barátok voltunk. Azóta több, mint 7 év telt el, és már semmit nem jelent. Mintha sose lett volna. Ugyanolyan vagyok, mint előtte. Ha visszamehetnék az időben, egy percet nem töltenék vele. Semmi tartos jót nem adott, nem tett hozzám. Az a kevés átmeneti jó bőven nem ér annyit, amennyi rossz van közben, és főleg utána.

#10

2022. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%

Röviden és tömören azt tudom tanácsolni, hogy menekülj, amerre látsz! Nővérem borderline, ő az egész családot tönkretette minden szempontból.

Gyerekként jóban voltam vele,kitűnő tanuló volt, ő volt a mintagyerek, aztán egyszer csak 18 éves kora körül megőrült, azóta rettegésben tartja az egész családot, én már szerencsére rég elköltöztem otthonról és megszakítottam vele minden kapcsolatot, de szüleim vérét azóta is szívja, akik totális idegbetegek lettek attól,amit művelt velük.

Nyilván az én helyzetem más ,mint a tiéd, de meg tudom érteni, mert gyerekként én szerettem a testvéremet, aztán nem akartam elhinni, hogy az a szörnyeget amivé vált, ugyanaz az ember.

Ha tehet róla, ha nem tehet róla, egy ilyen ember megmérgezi a körülötte lévők életét, én több évet töltöttem egy ilyen pokolban,amit a borderline tesóm teremtett, olyan szinten leamortizált, hogy évekig szakemberhez kellett járnom, hogy azokat a traumákat kiheverjem, amit okozott.

2022. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát én is örülök, hogy legalább meg tudtam tőle szabadulni.
2022. máj. 2. 23:08
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Határeset, ezt jelenti a borderline. Se veled, se nélküled. Vagy nagyon szeretnek vagy nagyon gyűlölnek, köztes állapot nincs. Fekete-fehér a gondolkodásuk, egyik ellentétből a másikba csapnak át. Szerintem szükségük lenne egy olyan emberre, akik minden tekintetben tudja kezelni őket és még akkor is szereti őket, amikor önmagukra veszélyesek. Tudom hogy nehéz eset! Talán önmaguknak se vallanák be, hogy egy ilyen emberre vágynak! Nehéz mellettük megmaradni és ők sem igénylik hosszan a tartalmatlan emberek társaságát.
2022. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%

Ugyan már, csak beléd akart rúgni. Fájdalmat okozni. Mivel gondolja hogy tud, ha már egyszer kidobtad? Ha azt mondja, hogy rendben, amúgy se szerettelek sosem.

Valójában a célját elérte.


És tök lényegtelen, hogy borderline, vagy sem. A "normális" ember is vág ilyet a másik fejéhez, ha vérig sértik.

2022. máj. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
80%
Attól tartok, bőséges tapasztalatom van borderline-nal való kapcsolat meg vele való szakítás terén. Írj, ha gondolod, szívesen meghallgatnám a sztori nem publikus részét is, ill. segítek, ha tudok. Bár csodatevés nincs ilyen helyzetben, el kell szakadni tőle, meg kell érteni, ki kell várni, el fog múlni...
2022. máj. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
14-es azért ott érdemes lenne megnèzni a szülők szerepèt, nem magától lett olyan amilyen
2022. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!