Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan, hogy nem ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy nem ugy váltatok el párodtól ahogy szeretted volna és sajnálod? Esetleg nem sikerült rendesen lezárni a kapcsolatot csak megszakadt és utána nem is találkoztatok többet?

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 01:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint azt sajnálod,hogy így alakult...És ha új párod van ,vagy még nincs érdekel hogy a régivel mi lett azóta,hogy alakul az ékete? Nyilván biztos vannak olyanok akiknek eszukbe sem jut. Olyan exre értettem akivel min 2-3évig volt kapcsolat,komolyabb esetleg már egyutt is éltek..
2018. jan. 25. 01:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt, de csak alakuló kapcsolattal. Rajtam múlott és nem kerestem többet. Nem tudom mit éreztem. Bizonytalan voltam vele kapcsolatban és arra sem éreztem késztetést, hogy megbeszéljük. Hülye voltam, és bánom azóta.
2018. jan. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi nem jártunk évekig, de csúnyán váltunk el, amit nem így kellett volna. Neki azóta családja van, boldognak tűnik, de sosem kértünk egymástól bocsánatot a viselkedésünkért... Néha csak azért írnék neki, h elnézést kérjek. Hátsószándék nélkül.
2018. jan. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 éves kapcsolat volt ( utolsó 2 év házasság). Pontosan úgy váltam el, ahogy terveztem, korrekt módon. Azóta néha beszélünk, ha véletlenül összefutunk, de nekem a mostani párom és gyermekem a fontos, persze az exnek is jót kívánok...
2018. jan. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Barátnőmmel megromlott a kapcsolatunk, én hülye fejjel rögtön új kapcsolat felé kezdtem nyitni, meg is ismertem egy lányt, teljesen bele szerettem, messze lakott, interneten beszélgettünk hónapokig, már első perctől hozzám való volt. Viszont "volt" barátnőm nem lett teljesen lezárva, ott még ment a sírás rívás, én se tudtam mi legyen, szerettem volna újat, ő engem akart, én is úgy éreztem hogy szeretem még (hosszú stabil kapcsolat volt). Majd végül rengeteg szenvedés után úgy döntöttem adok még egy esélyt, viszont a kialakuló kapcsolatot nagyon hirtelen "eldobtam". Nem is beszéltünk egy szót se utána. Ez volt ~4 hónapja. Azóta minden nap emészt a depresszió, annyira sajnálom azt a másik lányt, nemrég rosszabb pillanatomban rákerestem közösségi oldalon és megnéztem a képeit, kb pánik rohamot kaptam és az utcán sírtam, hogy hogy tehettem ilyet, illetve még úgy érzem most is szerelmes vagyok belé. De a barátnőmet se vagyok már képes kitenni még egy szakítós dolognak. Azaz jelenleg belül emésztem magam és összeomlás felé haladok és csak utálom magam 0-24 ben.

Ma délutáni programom sör+sírás egyedül.

2018. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalam ez volt, igaz fel eves kb, elotte meg 3 honap szinte napi beszelgetes.(velem szakitottak). Csunya volt az elvalas, meg a szitu is, hiszen egybol osszejottek szakitas utan, de 2 honap elteltevel felhivott telon h mi van velem, irogattunk es ez addig fajult mig talalkoztnk es kibekultunk. Mindig o kezdemenyezett, en nem kerestem szoval valoszinu megbanta v meg vannak erzelmei, mert aztmondta labilis felem nezve, de vegl rajottem h valoszinu parkopcsolatfuggo, azert lett hirtelen massal. Kezdte megunni, egy masik fel belekevert, meg adta ala a lovat es hat igy. Most h veszekednek, meg nem mindig vannak joba, meg megint megkeresett.
2018. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!