Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon gáz lenne ha megmondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne ha megmondanám az exbarátomnak hogy nem látom szívesen nálunk? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval régen egy osztályba jártunk az exbarátommal és minden nyáron tartunk egy osztálytalálkozót. Egyik évben korábban ezt a találkozót nálunk tartottuk, akkor eljött ő és a barátnője is és szinte végig hozzám se szólt egyik sem, sőt az exem egyszer elég bunkó módon is viselkedett...

Most idén is valószínűleg a mi nyaralónkba fogjuk megtartani. Én azok után ahogy korábban viselkedett nem szeretném hogy eljöjjön. Viszont félek hogy a nagy egojával valószínűleg azt fogja gondolni, hogy azért nem akarom hogy jöjjön mert még érdekel...



2022. máj. 3. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen, rettentő gáz lenne. Ez osztálytalálkozó. Nem a te személyes problémád a lényeg. Gondolom lesztek éppen elegen ahhoz, hogy legyen kivel beszélgetned.

Amúgy meg de, igaza lenne, ugyanis érdekel téged. ha nem érdekelne, akkorr magasról tennél arra, hogy mennyit beszélget veled.

2022. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy több napos lenne, kb. három nap. Nyilván más lenne vele eltölteni egy délutánt mint három napot.
2022. máj. 3. 19:52
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha ilyen jellegű problémád van akkor miért nálatok tartjátok? Miert nem béreltek ki egy helyet és mentek oda? Így csak magadnak csinálsz problémát. Egyébként ahogy felettem is írta az előző hozzászóló: ez egy osztálytalálkozó. Az osztály minden tagjának szól. Nincs olyan, hogy valakit kihagyunk mert őt nem szeretjük. Vagyis lehet ilyet csinálni, de az vagy gerinctelenség, vagy már nem is osztálytalálkozó. Egyébként a srác is elég paraszt. Ha tudja, hogy nálatok lesz a cucc akkor minimum, hogy nem viszi magával a nőjét és megpróbál jó arcot vágni mindenhez. Bár ha azért szakítottatok anno mert mondjuk megcsaltad akkor érthető a viselkedése. Viszont alapból semmiképp.


Szóval a megoldás annyi, hogy ne vedd a nyakadba ezt a dolgot, nem kötelességed. Tartsátok máshol.

2022. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A barátnője is az osztálytársunk volt.:D Igen, eléggé beltenyészetnek tűnhet...
2022. máj. 3. 20:06
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Hát elégge. Konkrétan a csávó cserélgetett titeket. Nem rossz.
2022. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vele jóval utánam jött össze. Egyébként az a lány még a barátnőm is volt, csak amikor összejöttek eltávolodtunk egymástól, mert nekem ez nem fért bele és furcsa lett volna így jóban lenni.
2022. máj. 3. 20:14
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igazából csak az exedet nem akarnád ott látni vagy a barátnőjét sem? Beszéltél már erről mással is az osztályból? Sokan szeretik őket?
2022. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazából a barátnőjével attól függetlenül hogy már nem vagyunk jóban nincs bajom. Tudom, hogy beleszeretett és igazából megértem őt. Viszont tudom hogy nélküle nem jönne el.

Hát az exbarátomat a legtöbben nem bírják, nem sokan sajnálnák ha nem lenne ott...

2022. máj. 3. 20:27
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Opciók:

1. Felnőttként viselkedsz és lenyeled a békát. Nyilván nem pont velük kell bájologni a 20-30 ember közül.

2. Nem a ti nyaralótokban tartjátok (bár azon nem változtat, hogy helytől függetlenül ugyanúgy ott lesz az ex a nőjével - igazából itt nem a helyszín a probléma, ha máshol is elviselnéd, ott is el tudod).

2022. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát őszintén, a saját ingatlanomba én se hívnék olyat, aki bunkó velem. Szóval nem teljesen értem ezeket a kommemteket. Mármint... ki örül egy bunkó vendégnek a saját lakásában, nyaralójában?

A helyedben egyébként elmondanám a többi osztálytársnak, hogy emiatt őt/őket nem látnád szívesen nálatok. Ha szeretnék, hogy az egész osztály ott legyen, akkor válasszatok más helyszínt. Oda meg saját megfontolásod alapján vagy elmész, vagy nem.

2022. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!