Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan vagyok kiakadva az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva az exbarátomra? Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Szóval már három éve szakítottunk az exbarátommal, de közös a baráti társaságunk ami mindkettőnknek fontos, ezért sajnos muszáj tartanunk a kapcsolatot. A helyzetet tovább bonyolítja, hogy kb. egy évvel ezelőtt összejött az egyik barátnőmmel (volt persze egy kis mosolyszünet, de már túlléptem ezen). Idén elmentünk egy közös nyaralásra a mi nyaralónkba, ahova ők is jöttek. Azt vettem észre, hogy most már egyáltalán nem zavar az egész, ezért sem volt kifogásom az ellen hogy jöjjenek. Egyik nap elmentünk strandolni ahonnan autókkal jöttünk haza és az exbarátom kocsival volt. Ezt most bonyolult lenne elmagyarázni, de mivel nálam volt a kulcs és volt olyan az autóban akinek korán oda kellett érnie nekem vele kellett volna mennem (vele a barátnőjével és még két barátommal). Én simán belementem volna, de ő amikor megtudta, hogy nekem velük kellene mennem átvariálta az egész kocsi beosztást és kitalált valami totál marhaságot, azért hogy ne menjek velük, röhejes volt az egész. Nemtom miért csinálta, de azért egy kicsit kiakadtam azon, hogy eljönnek hozzánk, de úgy érzi azon a szinten vagyunk hogy egy kocsiba nem ülhetünk be együtt. Ti szóvá tennétek ezt vagy jobb ha nem foglalkozok vele?

2020. aug. 24. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem foglalkoznék vele.
2020. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már nem egészséges amit ti csináltok. De egyébként o vagy nem lepett tul rajtad vagy a barátnője féltékeny rád.
2020. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az első gondolatom az új barátnő féltékenysége. Ő is része volt a társaságnak korábban?

Ha főleg a barátod szakított, akkor nem hiszem, hogy őt zavarja a dolog, ha amúgy elvan veled semlegesen. Szerintem a barátnő az, akit ez zavar, mégiscsak fura a helyzet neki, valószínűleg azóta nem szívesen van a társaságodban. Tippem szerint hasonlítgatja magát hozzád és fél, hogy az exed is ezt teszi, ezért nem szereti, ha szem előtt vagy. De ez a kocsis dolog elég gyerekes.

S ha így áll a dolog, akkor szerintem felesleges szóvá tenned, az exed tisztában van a problémával, ez a kettejük közti ügy, nekik kell erről egymással beszélni. Feltéve, hogy te nem adsz a féltékenységre semmi alapot (még csak úgy se tűnik, szóval nem flörtölgettek stb), de az írásodból ez jön le.

2020. aug. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, a barátnője is része volt a társaságnak korábban sőt még jóba is voltunk csak mióta ez a helyzet van azóta azért mégiscsak távolságot tartunk. Én is erre gondoltam, hogy volt valami balhé köztük amiben én is benne voltam csak nem tudok róla. Csak azt nem értem, hogy akkor meg minek jöttek…
2020. aug. 25. 12:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt egyébként én sem gondolnám, hogy őt zavarja. A másik tippem nekem az volt, hogy azt gondolta engem zavarna, mert régen még nagyon zavart ez a helyzet. Lehet, hogy nekem akart jót csak nagyon elbénázta és ezt se értem, mert tudja hogy ha gáz ez az egész nekem akkor szólok (volt már ilyesmire példa).
2020. aug. 25. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyha legközelebb újra összejönne a társaság kérdezz rá, mert te utána kellemetlenül érezted magad.
2020. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!