Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt aki szakított,de megbánta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki szakított,de megbánta? Mennyi idővel utána?

Figyelt kérdés
2022. máj. 3. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
8 hónappal ezelőtt szakítottam a barátnőmmel, akivel 8 évig voltunk együtt. Most hiányzik a leginkább. Fájdalmas és nehéz, ennyi idő után egyedül ébredni, hazaérni az üres lakásba, magányosan kirándulni. Viszont mindig emlékeztetni szoktam magam arra, hogy miért is léptem meg ezt és úgy érzem így könnyebb elengedni. Nem bántam meg, de ahogy néhányszor viselkedtem vele, azt igen. Valószínűleg egy nagyon mély sebet hagytam benne. De kívánom, hogy találja meg a boldogságot és azt, aki segít neki ebben!
2022. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mindig jó döntésnek bizonyult utána.
2022. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bármikor megbánhatja.
2022. máj. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Már látom, hogy nem leszek népszerű...


Nos... Ez az esetemben kicsit komplexebb dolog. Az első szerelemnek, hogy vége lett, az sajnos nagyrészt rajtam múlott. Kicsit kellett volna csak összeszednem magam, és annak látnom a világot, ami valójában. Kicsit több türelem. Több megértés. Kevesebb féltékenység. Több bizalom. Aztán franc se tudja... Lehet ugyanerre az eredményre vezet. :D


A többi? Nem igazán lényeg...


A legutóbbi viszont eléggé ocsadék szakítás volt. Állítólag még akarna velem beszélni - de kérdem én: azt is minek? Hiszen mindent elmondott, amit csak lehetett - még talán többet is annál, mint ami indokolt lett volna. Egy biztos: Rég túl vagyok a közvetlen életveszélyen. A többi igazából nem lényeges. Ami lényeges: az a jelenlegi kapcsolatom. Az számít most - azon dolgozom, hogy AZ jó legyen.

2022. máj. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem bántam meg egyet sem. Tudod ha egy kapcsolat eljut addig hogy egyáltalán megfontold hogy, szakíts abból menekülni kell azonnal. Jobb minél előbb túl esni rajta, nem szabad elhúzni.
2022. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szakításnál nem a másik ember személye ami hiányzik hanem minden más ami egy kapcsolatot jelent. A lehetőségeket, hogy mi lehetett volna, a szép emlékek és a tartalmas pillanatok.

Én annyira boldog vagyok szakítás után mikor végre nem kell látnom többet a másikat. Talán egy van amit most is sajnálok de az ésszerűen végig gondolva logikusnak tűnő szakítás volt. Csak a szívemet és az érzéseimet nem feltétlen értem.

2022. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os, ez nem igaz! Tud a másik hiánya is nagyon fájni, ha igazán szereted. Ha csak azért vagy vele együtt, mert közös élmények vannak, az még nem szeretet. Akkor csak használod a másikat.
2022. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Onnan tudod hogy szereted, hogy a másik lénye van a középpontban, nem te és nem az, amit csinál. Nem szorítjuk magunkat háttérbe, de a másikon van a fókusz, nem az, hogy mit kaphatok tőle.
2022. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nem bántam egyet meg sem . Viszont sokkal nehezebb időszak jön utána mint gondolnád. Segíteni tud ebben egy új kapcsolat, ennek híján mindig emlékeztedned kell magadat miért is tetted meg ezt a lépést.


Ha később megbánnád, ne menj vissza, hidd el nem lesz jó újra.

2022. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nehéz volt visdzsszerezni, de sikerült 🙂
2022. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!