Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez az gyerek szintű viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az gyerek szintű viselkedés mire jó?

Figyelt kérdés

Szakított velem(nő), a párom néhány hónapja. Az első pár hétben meg tartottuk a kapcsolatot. De ên nem szerettem volna mert barátként tekintett rám, én többet éreztem iránta. Nem kerestem. Ő néha hogy hogy vagyok, ilyenek. Nagyon fáj hogy eldobott igazából semmiségért, mert játszadozott, hazudozott nekem. Egész vêgig, csak későn döbbentem rá. Elmondtam neki a vêleményem, nem tetszett, hagyjam békén. Mondtam neki hogy eddig sem kerestem, jeleztem hogy neki kellene engem békén hagyni, ugyanis amit posztolok face-re nem tetszik neki. Akár idézetek, amit magára vehet. De nem azért teszem ki. Másrészt mindenkinek szíve joga hogy mit oszt meg. Nem vele foglalkozom. Ebbe is beleszólt. Kineveti amiket megosztok,olyan reakciót tesz rá, ha úgy jön neki..

Vendéglátóhelyen dolgozom. Egyik lány barátjával(bár nem biztos hogy csak az) jött be nemrég egyik nap. Levegőnek nézett. Ja, még ő haragszik. Féltêkennyê akart tenni. Vagyis gondolom. Aztán még aznap visszajött egy másikkal. Ugyanúgy viselkedett.

Próbálok nem részt venni az óvodás szintű játékában. Provokál, figyelmet szeretne, vagy nem is tudom. Majd megunja, remélem, mert nincs türelmem ehhez és meg fogom mondani a magamét.. De elég megalázó. Nem bír békén hagyni. Én kerülöm, semmilyen formában nem keresem. Közben ő dobott el ês csak nem fér tőlem. Miért kell így viselkedni?


2022. máj. 4. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ennyi jóindulat van benne. 🙂


Az energia pedig oda áramlik ahol a figyelem fókusza van. Megvontad tőle a tápcsatornát ezért most ösztönösen megy a vákum irányába...


Zárd ki, ne tápláld és magától eltűnik szép lassan.

2022. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezért nem reagálok rá.
2022. máj. 4. 22:49
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Oh dehogynem.


Ez a kérdés is egy reakció...


Ezzel is őt töltöd, rá figyelsz, az energia pedig áramlik.

2022. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem reagálsz rá, közösségi oldalon is hagyod, hogy befolyásolja a hangulatod. Hogyha nem ért a szép szóból, legegyszerűbb letiltani és akkor nem fog zavarni.


Amit a vendéglátóhelyen csinál pedig szánalmas. Örülj neki, hogy segít a felejtésben, hiszen megmutatja emberileg mekkora nulla és még mindig téged akar, miattad csinál dolgokat.

2022. máj. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tiltod le és kész?
2022. máj. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A munkahelyemen nem tudom.
2022. máj. 5. 06:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben örülnék, hogy egy ilyen szociopata férfi, aki önző módon játszadozik mások érzelmeivel, elhagyott. Ha veled marad, pokollá tette volna az életed. Az ilyen ember "szerelme" és viselkedése semmi másról nem szól, csak a hiúságról. Amikor együtt voltatok, akkor is csak eszköz voltál neki, hogy a hiúságát legyezgesse, s most, hogy eldobott magától, megintcsak a hiúságát legyezgeti általad, csak más eszközökkel. De végül is ezzel hosszabb távon csak téged segít hozzá ahhoz, hogy kijózanodj a lila ködből. Tudatosítsd ezt magadban, s könnyebb lesz az életed. Ahogy látom, a folyamat benned már elindult. S ha sikerül a kijózanodás, akkor vigyázz majd arra, hogy nehogy megismétlődjön ugyanez egy másik, hasonló férfival.
2022. máj. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7. Egy nőről szól a kérdés. 😃


Projekciók...

2022. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as, a kérdező a nő.

"Szakított velem(nő),"

"Egyik lány barátjával(bár nem biztos hogy csak az) jött be nemrég egyik nap."

2022. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én vagyok nő. Ott írtam

Az ex a férfi..

2022. máj. 5. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!