Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségemmel már alig bírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemmel már alig bírok egyuttlenni a viselkedése miatt,van más megoldás mint az elköltözes?

Figyelt kérdés
A problémam az vele kapcsolatban hogy, lusta,szórja a pénzt,kiabál a gyerekkel,és ezt már nehezen viselem!! Másfél éve vettünk egy házat,kapott végkielégítést több mint 500 ezret,meg teljesen egyedül fenntartom az autót (tankolás,javítás, biztosítás,stb) ezenkívül mindennek a felét fizetem,és így 1,5 milliót elvert tavaly,hiába keresek keveset,magamra nem is költöttem csak a családra meg amire kellett,ő meg szinte kétszer annyit költott egy hónapban mint amit a családi kasszába tett.Mikor megkapta a végkielégítést,májusban,majd 1 millió volt a szamlajan,mert nagyon sok gyedet kap,de agugusztusra már mind elverte, azt se tudta mire szórja el,közben meg nincs szigetelve a ház,víz,meg penész van,kéményt se lehet tisztítani avval is baj van,de nem érdekli,én meg annyit nem keresek hogy egyedül kifizessem a felújításokat,javítást,gyerekkel is üvölt,ha nem eszik vagy rossz,már védőnőnek kellett szólnom,hogy beszéljen vele,azóta javult csak kicsit a helyzet szóval emiatt gondoltam,hogy hazaköltözok anyámhoz,úgyis Csak 10percre lakik tőlünk,de sűrűn latogatnam a gyereket,1,5 eves kisfiamat,úgy gondoltam legyen neki megcsinálva a gyerekszoba,meg szigetelés kemény legyen rendben aztán utánna már újítsa maga a házat,meg tartsa fenn egyedül,bár ahogy ismerem,akkor minden úgy marad amilyen még festeni se festet majd soha,mert ő csak a pénzszorast szereti,csak az működött nálam volt a kártyája,miután vett le róla pénzt és akkor még spórolt pénze is volt,de az is csak egy hónapig ment többet nem adta oda mert akkor mind nem tudta elverni,szóval ez a helyzet,én meg ha van kis borravalom akkor már költok a házra,ujitgatom,de ő más és nem bírom már vele így,tanácstalan vagyok tényleg költöztek el vagy kinlodjak vele továbbra is?

#gyerek #válás #Különèlés
2021. aug. 20. 12:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Kiégett a szemem, mire ezt az idehányt zagyvalékot vévigolvastam. Kérdező. Ha a szép szó nem használ, költözz el. Azonban arra figyelj, hogy ha válásra kerül a sor, minden feleződni fog, mert ha jól értem, már házasság alatt vettétek az ingatlant, tehát gondolom közös, ahogy az autó is ha azt is házasság alatt vettétek. Hiába egyedül tartod fenn. Ha csak nem tudod bizonyítani, hogy a ház illetve az autó a te pénzedből lett fizetve, sajnos közösnek számít.
2021. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Ez viccnek is szánalmas. Kizárt, hogy házasságban élő emberek ennyire ne ismerjék egymást, és a kupac szarra gyereket hozzanak létre!
2021. aug. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
#1 kivéve ha van vagyonszerződés, de sajnos ezt én sem nézem ki belőlük
2021. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Csak azt nem értem, hogyan tudtál vele gyereket csinálni. Luxus megismerni a társadat, mielőtt belefogtok a csaladosdiba?

Egyebkent probáltad ezt már értelmesen megbeszélni vele?

2021. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nincs ebben semmi zagyvalek,ha hosszú akkor nem kell elolvasni senki se kèrt, illetve,kényszerített rá sztem,annyi mèg a történethez,hogy albérletben laktunk,és már elváltam volna de közbejött a gyerek,így együtt maradtunk,saját házat vettünk,ott mèg gyerekszoba sem volt,vagyoni szerződés nincs köztünk,autó nem is érdekel,egyébként se tudná használni mèg jogsija sincs,leginkább a gyerek érdekel,meg a házat sajnálnám.
2021. aug. 20. 13:36
 6/20 A kérdező kommentje:
Válni nem válnek,hogy neki ítéljek a gyereket,aztan hétvégi apuka legyek,meg a szüleihez jarnek,hogy láthassam? Azt tervezem,hogy csak kulonelnenk válás nélkül!!
2021. aug. 20. 13:42
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha szétköltöztök, a gyerekfelügyeletről akkor is beszélni kell, azt le kell tisztázni, hogy kinél mikor van a gyerek.
2021. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Olyan egyszerű módszerek mint a beszélgetés világmegváltóak lehetnek. Próbáljátok ki!
2021. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Ki fizet a boltban?
2021. aug. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Itt mind a két fejben nagyon nagy bajok vannak. Komolyan hány évesek vagytok?
2021. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!