Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy nagyon jó barátom volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon jó barátom volt barátnőjével folytatok viszonyt, mennyire helyes ez?

Figyelt kérdés
Az egész azzal kezdődött, hogy a szakításuk után két hónappal eklezdtünk beszélgetni, majd találkozgatni, a folytatást mindenki tudja. Eleinte nem akartam semmi komolyat, csak idővel érzelmeket kezdtem táplálni iránta és ő irántam. Ennek eredményeként leültem a sráccal beszélgetni, elmondtam neki mindent, nagyon kiakadt (érthetően), tudom hogy fájdalmat okoztam neki, magányos voltam nagyon és a lavina elsodort, értem hogy rosszul kell érezzem magam, de úgy érzem, hogy nem követtem el olyan bődületes bűnt, mint ahogy előadja. Vélemények?

2022. máj. 8. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Barát csaja tabu.
2022. máj. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De már két hónapja szakítottak, a srác látszólag le se szarta az egészet.
2022. máj. 8. 16:32
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Nemtom. Nekem annyira nincsenek barátaim. De ha lennének akkor tuti nem mennék rá az exükre. Az úgy milyen már? Olyan retek dolognak érezném. És nem azért mert a barátom és barátkódex meg fszom. Hanem mert a csaj már megvolt egy embernek akit közelebbről is ismerek.
2022. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Mennyi időt voltak együtt? Mennyire volt nagy a szerelem?
2022. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Ha olyan nagyon jó barát lenne, akkor nem a p_nát választottad volna a barátság helyett.
2022. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Lehet nem a puncit hanem a lányt látta benne.
2022. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem mondom, hogy ez a világ legetikusabb cselekedete, de az érzéseknek nem lehet parancsolni! Ráadásul korrekt, egyenes módon közölted az illetővel a tényeket. Én azt mondom, légy boldog!!!... 😉
2022. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

"eklezdtünk beszélgetni, majd találkozgatni, a folytatást mindenki tudja. Eleinte nem akartam semmi komolyat, csak idővel érzelmeket kezdtem táplálni iránta"

Szóval amíg csak kurogattad magad a csajjal, addig úgy gondoltad ez tisztességes?:D

2022. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egy évet voltak kb együtt, semmi komoly alatt azt értettem hogy semmit, pénteken megtörtént, azt követő hétfőn hivtam is dumálni a srácot, de szerdáig várni kellett vele, addig semmi egyéb nem történt.
2022. máj. 8. 17:52
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
7. De, az érzéseknek lehet parancsolni. Azok mondják, hogy nem lehet, akik nem tudnak/szeretnek nekik parancsolni. Így mosdatják másokat is és közvetve saját magukat is, amiért gyengébb önkontrolljuk van és könnyen elcsábulnak az élet akármilyen területén, mintha csak így lehetne élni.
2022. máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!