Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy nagyon jó barátom volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon jó barátom volt barátnőjével folytatok viszonyt, mennyire helyes ez?

Figyelt kérdés
Az egész azzal kezdődött, hogy a szakításuk után két hónappal eklezdtünk beszélgetni, majd találkozgatni, a folytatást mindenki tudja. Eleinte nem akartam semmi komolyat, csak idővel érzelmeket kezdtem táplálni iránta és ő irántam. Ennek eredményeként leültem a sráccal beszélgetni, elmondtam neki mindent, nagyon kiakadt (érthetően), tudom hogy fájdalmat okoztam neki, magányos voltam nagyon és a lavina elsodort, értem hogy rosszul kell érezzem magam, de úgy érzem, hogy nem követtem el olyan bődületes bűnt, mint ahogy előadja. Vélemények?

2022. máj. 8. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%

Kedves Tízes Válaszoló!

Értem, miért írod ezt, Neked ez a véleményed, én nem látom ezt fekete - fehérben, létezik szerintem, hogy két ember nem etikus körülmények között szeret egymásba... Ettől még joguk van a boldogsághoz, úgy vélem.

2022. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
37%
Ez a joguk van a boldogsághoz dolog úgy hangzik, mintha olyan kapcsolat útjába akarna állni bárki, ahol még együtt lesznek 20 év múlva is, vagy együtt öregszenek meg. Közben általában csak arról van szó elvannak együtt egy darabig (max. pár évig) aztán szétmennek és annyi volt.
2022. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
62%
A barátodnak már nem kell a lány, a lánynak már nem kell a barátod. Ti egymást akarjátok. Akkor mi a probléma?
2022. máj. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!