Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Történt e már veletek hasonló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt e már veletek hasonló?

Figyelt kérdés
35 éves férfi vagyok. Kb másfél éve megismerkedtem egy csinos és okos nővel, aki vevő volt a hülyülésre, szeretett jókat beszélgetni és alapvetően sok mindenben egyezett a világnézetünk. Imádtam vele lenni, mind a hétköznapokban, mind az ágyban. Mivel útba esett nekem, sokszor elmentem érte a munkahelyére, itt tudtam meg, hogy van egy kollégája, akivel hajdanán együtt élt, de a csávó megcsalta, ezért aztán szakítottak. Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, a manus nem csinált semmi zavarót. Párom viszont mindig azt akarta, hogy előtte csókolózzunk. Aztán javasolt egy éttermet, amiről "véletlenül" kiderült, hogy az exének a törzshelye és régebben sokszor jártak oda. Párom szerint azért ragaszkodott ahhoz a helyhez, mert nem túl drága. Egyre zavaróbb lett, hogy bárhova megyünk, ott váratlanul felbukkan az ex is. Végül egy alkalommal mikor hazaértem, eltűnt minden cucca, most már leírom, volt páromnak. Hirtelen nem értettem, de aztán kaptam egy emailt, hogy nagyon sajnálja, de a szakításuk után rájött, hogy még mindig az exét szereti és én csak azért kellettem, hogy féltékennyé tegye őt. A levélből kiderült, hogy egy alkalommal, amikor állítólag túlórázott, valójával az exével dugott, és az volt az az alkalom, amikor rájöttek, hogy nem tudnak egymás nélkül élni. Ekkor pakolta össze a cuccait, amíg én dolgoztam.

2022. máj. 10. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem történt velem ilyen szerencsére - de még csak közel hasonló dolog sem. Hát nem irigyellek, az biztos!
2022. máj. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból nem jönnék össze olyannal, aki az exét emlegeti nekem.
2022. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló


Az exe akkor került először szóba, amikor már együtt voltunk.

2022. máj. 10. 11:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem, jól átb..ta a fejedet ez a hü.. pi...


Nekem ott lett volna először gyanús, hogy párod azt kérte, hogy exe előtt csókolózzatok. Egyértelmű, hogy féltékennyé akarta tenni az exét, vagyis MÉG NEM KÖZÖMBÖS SZÁMÁRA! És ebből elég sok esetben az szokott lenni, hogy vissza is megy az exéhez.

2022. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hasonló. Ugyanígy alakult a dolog, de ő nem ment félre, az elejétől kezdve rombolta a bizalmat ezekkel a dolgokkal, minden vitánk az exebol indult... Egyszer nyeltem egyet, és kiléptem a dologból meg idejében. Azóta nyilván én vagyok a szar..stb jött a szöveg a "hogy tudtál így otthagyni engem"... Hát szoltam idejében hogy fejezd be mert elhagylak. Nem fejezte be, elhagytam. Sajnálom hogy ez lett veled testvér. Igazából ebből csak emelt fővel távozhatsz, 0kontakt, keress más normalisat. Pacsi
2022. máj. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk szidta, mint a bokrot.

Mekkora bunkó paraszt egy nő.

Neki már soha nem kéne többet.

Aztán úgy hozta a Sors, hogy elolvastam a kis könyörgő szerelmes leveleit, amiket azzal párhuzamosan írkált neki, hogy engem gyertyafényben jól megrakott vacsora után, úgy kb. hajnalig... Miután szerelmet vallott, azt szajkózta, hogy soha nem bántana meg, illetve elsírta, mennyire jó lenne, ha kinyomnék neki egy kisfiút. Csak mert a sas nem csinál verebet. Lopott sorok egy borsodi paraszt szájából... 🤣


Mondjuk egy valami nagyon tetszik az egészben. Nekem már régen van új szerelmem. Ő még mindig ugyanaz a lúzer, akit nem fogadnak haza és vészesen fogynak az esélyei.

2022. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
történt.
2022. máj. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!