Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így az exférjem? Történt veletek hasonló? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Amióta megtudta, hogy van valakim, azóta nem viszi el a gyerekeket láthatásra hétvégén (előtte átlag minden hétvégén vitte őket pár órára, néha maradt ki egy-egy hétvége). 4. hete nem viszi el őket. Ha feljön megnézni őket hétköznap, akkor ilyen-olyan indokkal arról kezd beszélni, hogy a barátnője mennyivel jobb nálam, mennyivel jobban főz, milyen szuper programokat lehet vele csinálni, stb.

Ez mire jó az exférjemnek, mit bizonygat vele? Az ő dolguk, hogy miket esznek, hová mennek, miért kell nekem erről tudnom? Amikor ezt megkérdeztem tőle, az volt a válasz, hogy ő ezeket "csak úgy mondja" meg, hogy "nem kell mögé képzelni semmit". De engem zavar, hogy minek kell degradálni engem, mi közöm van hozzá?

Volt köztetek, akinek az exférje ilyeneket csinált, ott mi volt az ok?


2022. febr. 19. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Az az oka, hogy te kezdeményezted a válást. Ezt már akkor sem értette és most is meg van sértődve.


Aki nem látja, hogy a szakítás után mik a viszonyok és naivan néz bele a világba, azt fogják még meglepetések érni.

2022. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1: Alapvetően nem én kezdeményeztem a válást. Kiderült, hogy szeretője van (a mostani barátnője), és miután amúgy is, az exférjem szavaival élve, langyos szarban éltünk, így igazából egyikünk sem akarta folytatni a házasságunkat...
2022. febr. 19. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy görény. Mégis mit lehet mondani erre? Ő ment félre, most hogy neked is van valaki, a gyerekeket bünteti azzal, hogy feléjük se néz.
2022. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Érthető, hogy bosszút áll, annyiban téved, hogy a gyerekeket szívatja
2022. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3,4: A gyerekeink szerencsére még nem élik meg szivatásként a hiányát, főleg, hogy hétköznap fel-feljárkál hozzánk, és online is tartják a kapcsolatot, bármikor tudják hívni az apjukat.
2022. febr. 19. 16:24
 6/8 A kérdező kommentje:
4: Egyébként mit értesz az alatt, hogy "érthető, hogy bosszút áll"? Ezt komolyan gondolod, vagy cinikus értelemben írod?
2022. febr. 19. 16:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más, hogy hétköznap feljárkál meg online beszélnek... nyilván azért nem veszi el hétvégén őket, hogy te ne lehess kettesben az új pároddal.
2022. febr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert a férfiak jelentős része ilyen: nekem már nem kell, de más se b*ssza. Elnézést a kifejezésért.

Így van, azért nem viszi a gyerekeket, hogy ne lehessetek kettesben.

2022. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!