Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki hogyan vészelte át a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan vészelte át a szakítás fájdalmait? (Hosszabb párkapcsolatokra gondolok)

Figyelt kérdés

Nekem most volt a második nagy "szakítás" párkapcsolati szempontból az életemben.

Ingázik a hangulatom a tökéletes elengedés és az akarás között, hogy de jó lenne még ha lenne..

Szóval ki hogy csinálta?

Illetve érdekelnének még történetek is, hogy nagy szakítások után hányan voltak azok aki mára már boldogan hosszú párkapcsolatban élnek.



#párkapcsolat #elengedés #vágy #Azegeszeletegybullshit
2022. máj. 13. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem túl nagy szakításaim nem voltak, de egy kicsit azért megszenvedtem őket. Egyedülálló maradtam végül.
2022. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem szokott fájni. Ami olyan is volt, azután sok munkába és tanulásba vetettem magam direkt annyira, hogy ne tudjak rajta kattogni. Mire elértem, amit akartam/befejeztem a szemesztert, el is felejtettem az egészet.
2022. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én annyira sosem voltam a ragaszkodás híve, ezért legtöbbször könnyű volt. Egy szakítás volt amit megszenvedtem, bár ott is inkább a szakítás körülménye volt xar, nem a csaj elvesztése. Az kb 2 hónapba telt. Akkor a haverok segítettek sokat. Meg az hogy a munkahelyemen dolgoztam egyfolytában

Aztán a 3. Hónapban összejöttem a jelenlegi barátnőmmel, és ennél boldogabb sosem voltam. Szóval visszagondolva nem is alakulhatott volna jobban...

2022. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3-mas de gondolom ha a mostani barátnődet vesztenéd el azt megsínylenéd nem?
2022. máj. 13. 17:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Bár belegondolva, sosem pont a hosszabb (1+ éves) kapcsolataimnál merült fel a bánat szakítás után.
2022. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az egyedüllét volt a legrosszabb, ami elég sokáig tartott. Nehéz volt lefoglalni magam.


sajnos a barátaim nagy része legutóbbi kapcsolatom végére már elköltöztek, vagy jobban berendezkedtek egy úgymond fix életre, nem is értek rá annyit mint előtte.


szerintem ha nem igazán vannak barátok akikkel programokat szervezhet az ember és család se nagyon van, talán egyedül nehezebb.


elkezdtem edzőterembe is járni, de eleinte az első hónapok unalmasak voltak nagyon unalmasak....de úgy igazából minden hónappal egyre jobban túlléptem rajta.


mivel nincs agyban Delete gomb így csak túllépni lehet mindenen és mindenkin.


Azt a kúrv**asok egyedül töltött szabadidődet kell kitöltened. Aztán közben ismerkedhetsz.

Ami persze egy csinos nőnek sokkal könnyebb.

2022. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem a szakitás fáj általában hanem az a kiüresedés utána, amit a hiánya okoz.

Ezt a kiüresedést eddig semmifele zenével hobbyval baratokkal programokkal.sem tudtam soha betölteni, hanem mindig csak egy ujabb kapcsolattal.


Azota is hosszantarto rossz kapcsolataim vannak, mint amilyenek világeletemben is voltak.

Vagy megcsalnak aztán vége, vagy elköltöznek aztán vége, 4 éves misszio ezert vége, beteg féltékeny ezért vége, csak használgat pár évig de semi komolyabb ezért vége, most sem tudom miben vagyok benne

2022. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem is inkább az volt a problémám mint a #6 + #7 nek.


az egyedüllét és a kiüresedés.


nagyon nehezen tudtam lekötni lefoglalni magam

2022. máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18 év után válás, megcsalt, szakítottam. Barátok sokat segítettek. 1 évre rá megismertem a párom. 3 éve vagyunk együtt, azóta el is vettem feleségül.
2022. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én most jutottam el arra a pontra hogy lehet szakítanom kellene a barátommal mert inkább érzem úgy, hogy legjobb barátok vagyunk és el vagyunk mint úgy hogy igazán szeretném meg stb.. Négy éves kapcsolat, párszor már próbáltam vele szakítani de egyszerűen nem tudtam. Ő nagyon függ tőlem, nem igazán vannak barátai, nem törődik vele a családja csak én, mindig unatkozik és soha semmit nem akar csinálni nélkülem, az egészségi állapotát is elhanyagolja ha nem vagyok vele, nem érdekli olyankor semmi meg stb. Tudom miben lenne ha kidobnám és az sem segít hogy a nyakamra járt már egyszer sörös üveggel a kezében..
2022. máj. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!