Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki hogyan vészelte át a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan vészelte át a szakítás fájdalmait? (Hosszabb párkapcsolatokra gondolok)

Figyelt kérdés

Nekem most volt a második nagy "szakítás" párkapcsolati szempontból az életemben.

Ingázik a hangulatom a tökéletes elengedés és az akarás között, hogy de jó lenne még ha lenne..

Szóval ki hogy csinálta?

Illetve érdekelnének még történetek is, hogy nagy szakítások után hányan voltak azok aki mára már boldogan hosszú párkapcsolatban élnek.



#párkapcsolat #elengedés #vágy #Azegeszeletegybullshit
2022. máj. 13. 16:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Két éves kapcsolat, első hosszútávú mindkettőnknek (huszas éveink elején járunk).


Én szakítottam fél év rágódás után, szóval nekem volt időm felkészülni és nem bántam meg, mert már menthetetlen volt, de azért fáj. Főleg amikor eszembe jutnak a régi, közös emlékek, a kis szokások, meg hogy mennyire szeretett.

Nem tudom fog-e valaki még ennyire szeretni és annyira utálom magam amiért megbántottam.

De elmúlt a szerelem, illetve én nagyon sokat változtam az elmúlt időben és már nem illettünk össze.


Fogalmam sincs mit kezdjek magammal (nemrég történt), vizsgaidőszak van, de semmi kedvem tanulni és félek, hogy a barátaim, akik eddig biztosítottak róla, hogy mellettem lesznek majd teljesen elhanyagolnak és itt maradok mindenféle támogatás nélkül. Új kapcsolatot viszont még semmiképp sem akarok, most magammal szeretnél foglalkozni.

2022. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!