Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás 5 év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás 5 év után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megpróbálom röviden felvázolni a helyzetet. Szakítani szeretnék a pasimmal.Adott életem első szerelme 5 éves kapcsolat ebből 3 éve élünk együtt. Nagyon különbözőek vagyunk, ráadásul van köztünk 10 év különbség.


Évek óta szed gyógyszereket súlyos mentális problémái vannak ( két éve él ezekkel).


Én próbálok elfogadó és támogató lenni.Megértettem hogy ez egy nehezebb időszak. De hogy idővel jobb lesz.


Nagyon sok dolog történt ami másoknál már valóok pl. Megcsalás, pofon, fenyegetés, negatív kritika.


Én nagyon empatikus vagyok és mindenre találtam valamilyen magyarázatot.


Nem érzem jól magam, viszont neki szüksége van valakire. Rajtam kívül nincs neki senkije.


Azt mondják legyek önző és magammal foglalkozzak. De neki segítségre van szüksége.


Ti mit tennétek a helyemben?


Szeretem,de szakítanék,emiatt bűntudatot érzek.


23 L



2022. máj. 17. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megha családtag lenne vagy ilyesmi akit "kotelező" ápolni vagy aki öregember es eltartási szerzodéssel mellette vagy halala után meg a házat neked adja, de így? Megaláztatásokat tűrni csak ugy?
2022. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen mentális gondja van pontosan?
2022. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*mégha
2022. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sima bantalmazo szerintem2.
2022. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Szerintem valakivel együtt lenni sajnálatból az nem szerelem. Ülj vele le és beszéld meg.
2022. máj. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon sok dolog történt ami másoknál már valóok pl. Megcsalás, pofon, fenyegetés, negatív kritika."


Most akkor miről is beszélünk? Elvesztegeted a fiatalságod egy ilyen toprongy krapek mellett...

2022. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

6. folyt.: Én az első 5 évben más lányra rá se néztem, csak a barátnőmre, annyira szerelmes voltam belé. El is vettem feleségül, igaz , el is váltunk, de ez hosszú sztori.

Téged meg képes volt megcsalni 5 év alatt, és még pofán is csapott.

2022. máj. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozol felé semmivel. Sajnálatból ne legyél vele, a fiatalságodat fecséreled el egy ilyen ember miatt. Lehet, jót is teszel vele, ha szakítasz, mert rákényszerül arra, hogy megváltozzon.
2022. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj ameddig menni tudsz. Keress egy magadhoz való normális jóravaló pasit aki szeret, támogat és soha sem emelné rád a kezét. Miért maradsz egy olyan ember mellett aki nem tesz boldoggá?
2022. máj. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalás, pofon? Akkor meg mi a kérdés? Lehet bármilyen mondvacsinált vagy valós beteg, ha a párom kezet mer emelni ràm, és vagy megcsal, akkor vége. De még akkor is, ha " csak" az önbecsülésemet próbálja verbális bàntalmazással lerombolni.

Az ilyet ott kell hagyni, vagy rosszabb lesz. Egyrészt nem úgy bánik veled mint aki szeret, másrészt házasok se vagytok, gyerek sincs, nem vagy hozzá kötve semmivel, hogy esetleg nehezebben tudj elszakadni tőle. És ezek sem indokolnák hogy vele maradj ilyen helyzetben. Nem tartozol neki semmivel, és felelős sem vagy érte.

2022. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!