Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám végleg elengedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám végleg elengedni az exbarátomat? Hogyan tudnám elérni, hogy csak egy régi ismerősként nézzek rá?

Figyelt kérdés

Szóval az exbarátommal már évek óta szakítottunk, de sajnos közös a baráti társaságunk ezért néha összefutunk programokon. A helyzetet tovább bonyolítja, hogy azóta megnősült és ráadásul egy régi barátnőmet vette el. Azóta azzal a lánnyal én nem is nagyon beszélek, nem azért mert haragszom rá hanem mert nagyon furcsa a helyzet és nekem ez összeférhetetlen egy barátsággal.

Az a baj, hogy ez az exbarátom nagyon megalázó módon szakított velem és többször megalázott a kapcsolatunk alatt is. Nem tudok rá úgy nézni hogy ne jussanak ezek eszembe.

Amikor tudom hogy valahol ott lesznek már előre gyomorgörcsöm van hogy milyen hatással lesz rám hogy újra látom. Szerencsére most már nem bőgöm utána végig a következő napot, de azért még mindig szar...

26/N



2022. máj. 28. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ideje a baráti kapcsolataidon frissíteni, újakat keresni. Ha meg tudod, hogy ott lesznek, azokra az alkalmakra ne menj el, ha úgysem tudod ott jól érezni magad, akkor minek!?
2022. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt az opciót látom jónak, ha megkéred abból a társaságból azokat a barátaidat, akiket szeretsz, hogy veled külön találkozzanak, amikor nincs ott a exed és a felesége.
2022. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
Hármasozzatok egy jót
2022. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!