Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 hónapja vége lett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja vége lett egy féléves szexkapcsolatomnak, mégis sokszor eszembe jut, hogyan tehetném túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Fél évig összejártam egy 19 éves lánnyal (én 29), akivel fergeteges volt a szex, soha nem szexeltem senkivel sem ilyen jót még. Időközben elkezdett fogamzásgátlót szedni, így bele is élvezhettem. Egyszer csak mikor kerestem visszaírt hogy az aznapra megbeszélt találka neki nem jó, utána hiába hívtam, írtam, soha nem reagált, nem hivott vissza azóta sem... Nagyon rossz érzés, hogy nem tudom, miért akar velem többé találkozni, nem tudom az okát, és nem tudom kideríteni sem.. Pedig nagyon jól éreztük magunkat (ő is velem, biztos vagyok benne). Nagyon rossz, hogy nincs rá válasz, és a mai napig úgy jut eszembe, hogy "na még ilyen jót soha nem fogok lánnyal szexelni mint vele". Mi a megoldás, hogyan lehet elfelejteni és nyitni mások felé?
2022. jún. 3. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Így lezáratlanul tényleg nehéz lehet. Nem tudsz róla semmit, nem lett azóta kapcsolata? Esetleg a szexpajtizás nem csak egy ex elfelejtése miatt volt, aki azóta újra képbe került?

Különös ez a teljes kontaktmegvonás.

2022. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg többet vár magától és inkább csak el akarja felejteni azt az időszakot. Egy ~20 éves lány nagy szerelemről álmodozik, nem szexkapcsolatról, még ha szar időszakon megy is át, és "megcsúszik". Én simán el tudom képzelni, hogy csak maga mögött akar tudni.
2022. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gondolom hogy azóta mással szexel, hihetetlenül vonzó kis tini, alacsony, barna haj, hatalmas feszes cicik és kerek popsi, és egy látszólag kislányos, ártatlan kisugárzást képzeljetek el hozzá, pont az esetem volt. Nagyon kár, hogy többé nem dughatom meg, de örülök, hogy fél évig részem volt egy ilyen csodában. Legközelebb ilyen nőm lesz, azonnal feleségül veszem.
2022. jún. 3. 19:26
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Mit vártál? Ez ennyi volt, szex, semmi más. Nem kell magyarázkodni.
2022. jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, annak indult, de úgy érzem azáltal hogy sokat beszélgettünk az együttlét alatt, nagyon egy hullámhosszra kerültünk... Utólag vettem észre, miután már nem találkoztunk, hogy kötődöm hozzá érzelmileg, addig azt hittem helyén tudom kezelni a dolgot...
2022. jún. 3. 21:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fura a világ. Ha egy férfi teszi meg ezt egy nővel, az már szinte hétköznapi, mitis nyafog a nő, ha nem kap lezárást, magyarázatot. Fordítva viszont mennyire fájdalmas...
2022. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Röhej.
2022. jún. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gyurlaci ***** válasza:
75%

"Legközelebb ilyen nőm lesz, azonnal feleségül veszem."

Ha 16 éves lennél még csak csak.

Ilyen idősen már egy pár ilyen ribin túl kéne lenned anélkül hogy össze akarnád kötni vele az életed.

De hát ezek szerint neked csak ennyi jutott.

Ne bánd sokak szerint van reinkarnáció.

Csak nehogy még ennél is alacsonyabb tudati szinten szüless ujjá. :-))

2023. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
29 évesen kb 20 alkalmi kapcsolat és két komoly rossznak számít? Érdekes megállapítás egy szűztől.
2023. febr. 24. 22:19
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Ahhoz képest elég amatőr lehetsz ha egy 19 éveshez kezdesz kötődni majd' 30 évesen azért mert beszélget veled 😂
2023. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!