Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exemmel emailben szakítottu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemmel emailben szakítottunk több hónapja. Van értelme találkoznunk személyesen ennyi idő után, h megbeszéljük miért lett vége?

Figyelt kérdés
Tele vagyok megválaszolatlan kérdésekkel..

2022. máj. 22. 19:29
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Több hónapja, e-mailben... Rohadt régen volt, és annyira tett rád, hogy nem volt képes személyesen megbeszélni. Biztos nem húznám tovább az időm ilyen emberért.


Ha neked ez kell a lezáráshoz, akkor menj, ezt csak te tudod. Szerintem hülyeség.

2022. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor legutóbb szakítottam, és a barátaim/családom vígasztaltak valaki azt mondta "menj a szíved után" én erre "1000darabban van melyik része után menjek?". Ha azt érzed, hogy neked kell hogy beszélj vele akkor menj, ha nem akkor ne. Ne foglalkozz senki retkes véleményével, ez a te döntésed.
2022. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy mi volt a szakító ok?


Ha miattad szakítottatok, és főként téged hibáztatott, akkor felesleges.


Ha miatta vagy olyan probléma miatt, amit pár hónap elteltével meg lehet beszélni, akkor lenne értelme, de ha úgy érzed nem változtatna semmin akár a hozzáállása miatt, mint " jó, ha muszáj", tehát őt nem érdekli igazán, akkor engedd el a kérdéseiddel együtt.


A megválaszolatlan kérdésekre is megvan a válasz, amire majd később jössz rá. :)

2022. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Nézheted úgy is, hogy gyakorlatilag csak egy e-mailt értél neki... Ezek után számomra teljesen megalázó lenne firtatni bármit. Persze ez csak az én véleményem.
2022. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg azokat a dolgokat, amikre nem kaptál választ. Gyorsan megválaszoljuk neked és megspórolhatsz egy felesleges kört.


1. Azért szakított, mert nem kellettél neki,

2. Azért nem kellettél neki, mert kiszeretett belőled/nem voltál neki elég jó/nem foglalkoztál vele eleget/jobbat talált,

3. Akar még tőled valamit? Nem akar. Ha akart volna, akkor már keresett volna,

4. Érdemes lenne-e újra kezdeni? Nem. Ugyanaz lenne, mint eddig.


Ha meg akarsz nyugodni és ugyanezeket hallani tőle, akkor írj neki!

2022. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Mit kellene azon megbeszélni, hogy e-mailben dobott ki, mint egy zsák szemetet?
2022. máj. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!