Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex barátnő érdeklődése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex barátnő érdeklődése?

Figyelt kérdés

Volt egy nagy szerelem, 10 éve ért véget , màsfél évig voltunk együtt.

Közösen szakítottunk, semmi megcsalás , sàrdobàlàs nem volt.

Én már 3 éve élek együtt a pàrommal , neki is van valakije régóta.

Egy közös ismerős

mondta hogy érdeklődött iràntam , megvan e még a barátnőm, mert facebookon már nem látja a fotóimat, ugyanis beàllîtottam hogy csak ismerősök láthatják amit megosztok.

Emellé mondta ismerősömnek hogy nem tudja hogy követhetett el akkora hibàt hogy összejött velem.

De nem indokolta meg miért.

Ràadasul csalàdtagnàl is érdeklődött hogy mivan velem.

Hosszú évek óta nem beszéltünk , de ez azért rosszul esett hogy ilyet mondott. Igazàból azt szeretném tudni van e valakinek, ilyen tapasztalata , vagy hogy mi lehet ennek az oka szerintetek? Mondhatni gyerekek voltunk, tizenévesek mikor együtt voltunk. Köszönöm ha ír valaki.



2022. jún. 8. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha erdeklodott, akkor meg mozgatod a fantaziajat....
2022. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki nem sz*rja le, hogy mit mond most a kapcsolatotokról? Vége van, levontad a tanulságokat, továbbléptél. Továbbléptél?? Ha ez még izgat téged, akkor lehet, hogy nem?


Nekem is volt olyan kapcsolatom, hogy most, tizenpár év múlva azt kívánom, bárcsak soha nem jöttem volna vele össze.


Mindenki követ el hibákat. Mégis, nem nagyon vannak már érzelmeim ezzel kapcsolatban, pedig akkor a szakítás körül nagyon felkavart a dolog. Most már nekem is feleségem van, 2 gyerekem, nem is tudom, hogy az az exem, akivel ez volt, él-e, hal-e. Nem érdekel egyszerűen.

2022. jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Talán az egómat bàntotta kicsit a dolog. :)
2022. jún. 8. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Lehet, hogy azóta csak rosszabb kapcsolatai voltak, és nem tudta újra megélni azt a szerelmet, amit veled.


De nem téged keres, hanem azt, aki 10 éve voltál, és azt, aki ő volt melletted 10 éve. Olyan viszont már nyipván soha nem lesz... egy hiú ábrándot kerget. Ezek a depresszió jelei.

Nyilván ez csak találgatás, nem tudhatjuk mi lehet vele.


Ha erős nő, akkor kijön ebből a helyzetből, és meg fogja találni a szerelmet,nem kell foglalkoznod vele.

2022. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Simán csak szeretnek kavarni az ismerőseid. Én is jártam így, találkoztam egy régi közös ismerőssel, aki elkezdett az exemről beszélni. Váltottunk róla pár szót, ha már felhozta. Utána ez az ismerős azt mondta az exemnek, hogy folyamatosan róla beszéltem, ráadásul hozzá is költött néhány valótlan dolgot. Ha nem az exed mondta neked, akkor egyszerűen ne hidd el.
2022. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!