Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudnátok segíteni? mert tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? mert tudom mi lenne a legjobb

Figyelt kérdés

Szakítottunk lassan 1 hónapja.

Viszont vissza jött, azt mondta megakarja újra próbálni viszont nem érezz már semmit és szeretné újra azt érezni amit régen.

En ugyanúgy szeretem mint régen és most is ugyanúgy talán jobban is.

Ma találkoztunk azt mondta nem erezz ugyanúgy semmit és hogy inkább engedjük el egymást, viszont mikor könyörögtem hogy tiltson le, hiába mert nem tilt én viszont nem tudom megtenni hogy le tiltsam öt

El köszöntünk, elbucsuztunk erre ugyanúgy írok mintha nem tettük volna.


Érdemes várni arra hogy hátha újra szeretni fog?

Vagy mit kellene tennem? Nem tudom senkivel ezt megbeszélni szóval ne álljon belém senki!


Szeretnék őszinte válaszokat várni amin el tudok gondolkozni.


Köszönöm 😁



2022. jún. 9. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
rossz kategoria
2022. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen rajottem
2022. jún. 9. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ezt mondom, de ez felejtős.
2022. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondj le róla. Tüntess el mindent a környezetedből, ami ráutal.

Ha nem is tiltod el, de ír - ne válaszolj neki semmiképp.

Könnyen kihasználhat, ha elfogadod a közeledését.

2022. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő maga is megmondta, hogy nem érez úgy. Benned még friss, de elmúlhat! Ne alkudj meg. Első lépés a gyógyuláshoz hogy tényleg eltüntesz mindent, az a legjobb ha letiltod. Beszéljetek meg előtte mindent hogy ne maradjon kérdőjel, utána pedig foglalkozz magaddal és vond le a tanulságot
2022. jún. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!