Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon hianyzik az exem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hianyzik az exem hogy abranduljak ki belőle?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja lett vége van egy közös gyermekünk. O ugye jár lathatasra van hogy heti3x 1-1 órára. Hát én minden találkozás után sírok meg utána.

Borzalmasan hiányzik.

De nem szabad visszaengednem mert iszik. És ezzel el is mondtam mindent.

Hogy a csudaba lesz ez jobb?

Mert az más lenne ha én balra, ő jobbra! De így??? Összetört minket a gyerek és emiatt sűrűn találkozunk.


2022. jún. 17. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

En is hasonlo.

Szakítottunk de másért de ugyanilyen súlyos es nem tolerálhato.

A szerelem ellenére muszáj.

Erre gyakorta véletlen összefutunk, megy a videocseten a sírás hol.ő bőg hol én, tiszta romeo es julia show megy hogy nem lehetünk egymáséi meg a stb.

Persze ő lazán bekülne nem ő van veszélyben, hanem én.

2022. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

* jav

Nem alkohol miatt, hanem mas, de hasonlo élhetetlen dolog miatt muszáj különlennünk illetve befejezni. Erre mindkettőnk ugy vergődik mint egy hősszerelmes, lopott rövid "randik" vannak ahonnan igenis fel kell állni újra és menni el.

Nehéz elengedni egymást.

2022. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Ha számodra nem indok a kiábrándulásra, hogy iszik, akkor nem tudom, hogy mit lehetne veled semmit kezdeni.


A női vonzalom az érzelmeken, és nem a logikán alapul, ennek ékes példája ez a kérdés.


Mindent összevetve két út van:


1. Csinál valami olyan dolgot, amivel végleg megöli benned az érzelmeket.

2. Jön más, aki erősebb érzelmeket tud benned kelteni, és akkor ő már nem fog kelleni.


Sajnos azonban, ha te ehhez típushoz vonzódsz, akkor az új kapcsolatod lényegében ennek lesz a remake-je. Tehát ugyanott fogsz tartani.

2022. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!