Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy valahányszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valahányszor fellépek erre az oldalra, mindig ki kell ábránduljak a nőkből?

Figyelt kérdés
Az imént olvastam egy kérdést, amiben a csaj kérdezi, hogy érdemes-e összejönnie egy nem helyes és alacsony orvossal. Az egyik kommentelő megkérdezi, hogy mit takar az, hogy alacsony. Erre kiírja, hogy nincs 180 cm. Most szerintetek ez normális és tényleg igaza van, vagy miért kell állandóan ezekkel a női véleményekkel szembesülnöm, amelyek a valóságtól sem állnak távol, mert a való életben is nagyon sokan így állnak társkereséshez, hogy első körben magasság alapján szűrnek. Komolyan alacsonynak számít az a pasi, aki 180 alatt van? Mert oké, én a 170 magasságommal tényleg hobbit vagyok (nem is csodálkozok azon, hogy szűz vagyok), de mindig álmodozok arról, milyen lenne ha 5-7 centivel magasabb lennék, erre kiderül, hogy a nőknek még ez sem elég. Mi az olyan különleges a 180 centiben, hogy szinte mindenki ezt adja meg lélektani határnak. Mi van afelett? A 180 cm magasan lebeg egy láthatatlan dimenziókapu, amit elérve a pasik egy egészen más szintre juthatnak és belőlük lesznek a férfiak. Vagy mi ez a 180-as őrület?

2017. jún. 18. 13:12
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Honnan jött egyáltalán ez a teória és ki találta ki, hogy ez a választóvonal fiú és férfi között?
2017. jún. 18. 13:14
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Én a férfiakból ábrándulok itt ki, ne aggódj.
2017. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Ez van. Nem kell kövér nő, nem kell alacsony pasi. Tökre nem számít, hogy tehet-e róla vagy nem, egyszerűen ez van.
2017. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a nők többsége 165 cm körül van, úgyhogy nem vagy alacsony.
2017. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Ez igy nem igaz, hogy az a valasztovonal, mert van sok lany akit nemerdekel a magassag es sok alacsony lany is van. De sokak szeretnek felnezni egy ferfira es egy no atlagban 160-70cm es hogyha magassarkut vesz akkor is szeretnek ha nem le kell nezni a ferfira hanem akkoe is fel. Mert ha a fiu egy par centivel magasabb csak pl akkor nem vehet fel magassarkut ha mellette van. Meg gondolom te se a 180cms lanyokra hajtasz hanem a toled alacsonyabbakra
2017. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%

Alapvetően nekem sem tetszik, ha egy férfi alacsony, de több olyan férfival is találkoztam, aki tudta volna feledtetni az alacsonyságát. Van olyan, akinél egyszerűen nem érdekelne. Pl. egyik ismerősöm, nagyon jóképű, humoros, talpraesett, ráadásul ugyanazt a segítő szakmát tanulja, amit én.

Körülveszik a nők, senkit sem érdekel, hogy alacsony.

2017. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
Ne aggódj, ők is kiábrándulnak belőled ^^
2017. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#7: Nyugi belőlem még kiábrándulni sem tudnak, lévén, hogy a magasságom miatt még csak szóba sem állnak velem. De inkább azt válaszolja meg valaki, miért a 180 számít a lélektani határnak? Úgy értem, sokan miért azt írják ki társkeresőre, hogy "180 alatt ne írjatok" vagy 180 alatt nem tud férfiként tekinteni rá. Mi ez a 180-as bűvös szám? Annyira nevetséges. Ha a pasi 178, akkor mi van?
2017. jún. 18. 13:31
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Nőknél miért nem lehet valaki 60 kiló? Az is egy lélektani határ, jelentése nem sok van.
2017. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell rápörögni a magasságra. Akár hiszed, akár nem, itt egy kis részlet az életemből: Még gimiben (talán 1-2 éve), felkértem egy srácot szalagavatón táncolni. Értitek, nem engem kértek fel. Ő szerintem a 170 cm-t sem érte el, hisz egymagas volt velem (én 168 cm vagyok). Őszintén szólva totál belé voltam esve, pedig nem volt egy jóképű gyerek. Most visszagondolva bőven átlag alatt volt. Én mégis kerestem a lehetőséget, hogy szóbaálljunk. És úgy láttam én is tetszem neki. Azonban sajnos nem voltam egy népszerű lány.

Egyszer hallottam, ahogy ez a srác megkérdezi néhány fiú osztálytársunkat, hogy mi a véleményük rólam. Hallottam, hogy ocsmány szavakkal illetnek engem és a kinézetem is. Onnantól ez a srác folyamatosan lepattintott.

Túltettem magam rajta.

Most van egy nagyon okos és jóképű, viszonylag magas (asszem 178-180 magas barátom, nem tudom pontosan). De nem ez volt a lényeg. Hanem az, hogy ő más volt, mint a többiek. Visszafogott, igazából kedves, és érdeklem. Ő tényleg szeret. Ja és nála is én kezdeményeztem... :D

Rajta kívül, bárkinél próbálkoztam, max 176 cm magasak voltak. De nekik nem kellettem.

Vékony vagyok, és jó az alakom is. Egyszerűen csak nem vagyok népszerű, olyan, akiért minden fiú odavan. Szégyenlős vagyok, és egy kezdeményezéshez minden bátorságomat össze kellett szednem.

Szóval nem, nem minden nő ilyen. És a 180 cm az olyan, mint a lányoknál a súly. Gondolj bele. Ha egy lány azt mondja 65 kg-s, az még elmegy. De a 71-en már mindenkinek megakad a szeme, hogy fúj. A lányoknál 50 kiló fölött kezdődik ez, ami a fiúknál 180 alatt. Ismerkedj kedves lányokkal. Sok sikert neked. :)

2017. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!