Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek hogy a barátnőm ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátnőm ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez elég hosszú lesz valószínűleg, és bocsánat ha nem használok ekezetet.



Amit az elején fontos elmondanom,hogy tavkapcsolatban eltunk.


En 18F, ő 19L. Nálunk olyan problémák akadtak fent ami féltékenység, a barátnőm szerint alaptalanul történtek, pedig én tudom jol,hogy ez nem igaz. És itt a baj.



Bevezető a kapcsolatbol .: 2 éve vagyunk együtt , és mint mondtam távkapcsolatban tudunk lenni. Évente csak párszor tudunk találkozni, mivel nem egy országban élünk és mi úgy szerettünk egymásban,hogy azt sem tudtuk ki hogy néz ki, konkrétan. egy játékban ismerkedtunk meg, és ami szerelmünk így alakult ki,hogy beszéltünk naponta több órát is és kezdtük megkedvelni egymást. És elhatároztuk hogy addig is együtt leszünk, és kivárjuk amíg jön Magyarországra folytatni. Ezt csak elmondtam,hogy könnyebb legyen minden megérteni.



Tehát nálunk mindennapos lett a vita, olvastam is róla, és mint kiderült a tavkapcsolatban nehezebb és több vita is van:/ szóval ebbe bele is torodtunk, csakhogy .... Van neki egy barátnője aki nagyon rossz hatással van rá. Számtalanszor miatta leszart,S hazudott nekem aztán pedig ja. Legutóbb osszeestem és írtam a a baratjára mivel neki nincs netje , és a barátja nem engedte el. Ergo hazudott neki hogy en mit irtam.... Aztán akkor volt az hogy én megtiltottam a baratnojetol mivel elegem lett belole hogy a kapcsolatunk közé akar állni. Utána a barátnőm egyre másabb lett. Kiderült hogy ugyanúgy beszélt vele , és engem meg leszart. Letiltott. Aztán visszatiltott és elkezdi mondani hogy nélkülem nem bírja ki, ongyilkossagot is mondta hogy nelkulem az lesz mert nehez neki így legyek vele ugy. De en egyáltalán komolyan kivoltam ezzel.... mert bármikor idegbajt kapott a barátnőm akkor egyből letiltott, és a szakitással jött aztán pedig mégsem tud meglenni nélkülem egyszerűen, de én se nélküle. Viszont ez egyre rémisztőbb:/. Mi lenne ilyenre a megoldás?


Rengeteg baj is van és olyanok amiket megbeszéltünk hogy nem csinálhat, de amikor "szakít" akkor csinál olyan dolgokat amiket én megtiltok neki, majd megbánja és sír hogy nem akarta. Itt nem rosszra kell gondolni. Hanem Tiktokozni elkezd példa. Mint írtam folyamatosan van nála egy olyan időszak kb 2-3 honaponta,hogy ő eldönti hogy na most ennek vége. Én nem voltam veled boldog soha, aztán lemond engem mindennek ,hogy ilyen parancsolos vagyok olyan ..(Holott egyenlően voltunk azok ). Aztán letilt, de pár nap múlva sírva felhiv és elmondja mennyire sajnalja és megbánta... Nem tud nélkülem lenni , de mindig meg akarja próbálni de sosem tud. Ez hosszú ideje így megy. Kb 1 éve kezdődött ez, és mindig megoldottuk, de ez már nagyon nem jó. Én szeretem teljes szívből, ahogy ő is engem abban biztos vagyok, de így ez nem helyes ,hogy ennyit bantsuk egymást.



2022. jún. 20. 21:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Addig olvastam hogy távkapcsolat…
2022. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a szarakodasnak semmi értelme.
2022. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kedves 1. Az a 2 év tavkapcsolat alatt jobban kiismertuk egymást mint egy 20 éves házaspár, és jobban szeressük is egymást. Ne ítéld el a tavkapcsolatot;) elore semmit se jo!
2022. jún. 21. 00:03
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Kizárt hogy te távkapcsolat alatt bárkit jól kiismersz. Azt se tudod mennyire kupis mit hogy csinál milyen idegesítő szokásai vannak. Ez együttélés de legalábbis rendszeres együttlevés mellett derül ki. Hagyjátok abba ezt a barátságnak sem nevezhető viccet és keressetek magatoknak normális párt aki nem a világ másik felén lakik.
2022. jún. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Pedig jól kiismertem. 4 éve ismerem. Rendszeresen játszottunk, és én szerelmes lettem belé 3 éve amit ő tudott is, aztán 1 évre rá szeretett ő is belém! Mint mondtam , évente, nyáron egész nyáron Magyarországon van, és rengetegszer talalkozunk. Eléggé jól ismerem,ahogy ő is engem. Miaz hogy milyen kupis?:D nála jobbat, s szorgalmasabbat nem talalna senki.
2022. jún. 21. 01:11
 6/18 A kérdező kommentje:
És nem azt kértem, hogy oktass ki, hanem tanácsot. Attól mert tavkapcsolat és neked nem tetszik akkor ne szólj hozzá. 😅Ennyi az egész.
2022. jún. 21. 01:12
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
A távkapcsolat nem kapcsolat, csak egymás céltalan stoppolàsa
2022. jún. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Hatalmas koponya lehetsz ha még mindig játszol. Gondolom anyuci lát el.
2022. jún. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Baromira nem ugyanaz együtt élni valakivel, együtt járni vagy csak alkalmanként együtt lenni vele.

Nem ismered ezt a lányt. Egy éve vagyok a párommal, az első négy hónapban mindennap találkoztunk kb, aztán osszekoltoztunk és add csodát, egy csomó olyan dolgot megtudtam róla, amit korábban nem és amiket nem is tudtam volna meg anélkül, hogy osszekoltoztunk volna.

18 évesen mindenki azt hiszi, az ő esete más, ő jobban tud mindent, ő a kivétel, de nem.

Ennek a “kapcsolatnak” nincs értelme.


23N

2022. jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szerintem sincs semmi értelme ennek amit csináltok. Mi tavaly augusztusban ismerkedtünk meg a barátommal. Szinte minden nap találkoztunk mert annyira megvolt a közös hang. 2 hónap után költöztünk össze. Mindkettőnk családja meglepődött és ugyan nem szóltak bele de finoman jelezték hogy szerintük korai. Nekünk nem volt az. Azóta is együtt élünk és minden rendben. És elképesztően sok dolgot tudtam meg róla ebben az elmúlt 8 hónapban mióta együtt élünk. Ezek kis videochatecskék formájában sose derültek volna ki.

25N 33F

2022. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!