Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek hogy a barátnőm ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátnőm ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez elég hosszú lesz valószínűleg, és bocsánat ha nem használok ekezetet.



Amit az elején fontos elmondanom,hogy tavkapcsolatban eltunk.


En 18F, ő 19L. Nálunk olyan problémák akadtak fent ami féltékenység, a barátnőm szerint alaptalanul történtek, pedig én tudom jol,hogy ez nem igaz. És itt a baj.



Bevezető a kapcsolatbol .: 2 éve vagyunk együtt , és mint mondtam távkapcsolatban tudunk lenni. Évente csak párszor tudunk találkozni, mivel nem egy országban élünk és mi úgy szerettünk egymásban,hogy azt sem tudtuk ki hogy néz ki, konkrétan. egy játékban ismerkedtunk meg, és ami szerelmünk így alakult ki,hogy beszéltünk naponta több órát is és kezdtük megkedvelni egymást. És elhatároztuk hogy addig is együtt leszünk, és kivárjuk amíg jön Magyarországra folytatni. Ezt csak elmondtam,hogy könnyebb legyen minden megérteni.



Tehát nálunk mindennapos lett a vita, olvastam is róla, és mint kiderült a tavkapcsolatban nehezebb és több vita is van:/ szóval ebbe bele is torodtunk, csakhogy .... Van neki egy barátnője aki nagyon rossz hatással van rá. Számtalanszor miatta leszart,S hazudott nekem aztán pedig ja. Legutóbb osszeestem és írtam a a baratjára mivel neki nincs netje , és a barátja nem engedte el. Ergo hazudott neki hogy en mit irtam.... Aztán akkor volt az hogy én megtiltottam a baratnojetol mivel elegem lett belole hogy a kapcsolatunk közé akar állni. Utána a barátnőm egyre másabb lett. Kiderült hogy ugyanúgy beszélt vele , és engem meg leszart. Letiltott. Aztán visszatiltott és elkezdi mondani hogy nélkülem nem bírja ki, ongyilkossagot is mondta hogy nelkulem az lesz mert nehez neki így legyek vele ugy. De en egyáltalán komolyan kivoltam ezzel.... mert bármikor idegbajt kapott a barátnőm akkor egyből letiltott, és a szakitással jött aztán pedig mégsem tud meglenni nélkülem egyszerűen, de én se nélküle. Viszont ez egyre rémisztőbb:/. Mi lenne ilyenre a megoldás?


Rengeteg baj is van és olyanok amiket megbeszéltünk hogy nem csinálhat, de amikor "szakít" akkor csinál olyan dolgokat amiket én megtiltok neki, majd megbánja és sír hogy nem akarta. Itt nem rosszra kell gondolni. Hanem Tiktokozni elkezd példa. Mint írtam folyamatosan van nála egy olyan időszak kb 2-3 honaponta,hogy ő eldönti hogy na most ennek vége. Én nem voltam veled boldog soha, aztán lemond engem mindennek ,hogy ilyen parancsolos vagyok olyan ..(Holott egyenlően voltunk azok ). Aztán letilt, de pár nap múlva sírva felhiv és elmondja mennyire sajnalja és megbánta... Nem tud nélkülem lenni , de mindig meg akarja próbálni de sosem tud. Ez hosszú ideje így megy. Kb 1 éve kezdődött ez, és mindig megoldottuk, de ez már nagyon nem jó. Én szeretem teljes szívből, ahogy ő is engem abban biztos vagyok, de így ez nem helyes ,hogy ennyit bantsuk egymást.



2022. jún. 20. 21:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
8. Ez hogy jön ide?? Suli tudod mi? Mellette az ösztöndíj+ dolgozom is nyári szünetben végig 😀. De ez hogy is jön ide? Attól napi szinten beszéltünk, és játszottunk régebben mint írtam nagyon régen volt 14-15 éves lehettem kb mikor megismertem. És akkor is dolgoztam nyáron;). Sosem a szüleim tartottak el. És erre büszke vagyok.
2022. jún. 21. 14:20
 12/18 A kérdező kommentje:
10. Ja így csak bántsuk egymást, de mégsem tudunk egymás nélkül lenni.. legalábbis ő biztosan nem, de mégis ő "szakít" aztán pedig eltelik kis idő és újra akar engem. Nem tudom én se,hogy mi tévő legyek, ez már a sokadik alkalom sajnos. Nem az, mert mi mindent tudunk egymásról , aludtunk is már együtt ha ez számít, es nyaron rengeteget vagyunk együtt, csak ugye amikor elmegy akkor valamiért mindig veszekedés van, gondolom a nagy hiány miatt:/ amikor velem van sosincs vita,csak ilyenkor. 1 év múlva jön Magyarországra továbbtanulásra és mi úgy terveztük az egészet eleve,hogy akkor leszünk együtt azaz lakunk együtt.
2022. jún. 21. 14:25
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom, ez a kapcsolat nem fogja addig bírni.

De ha bírja is,és össze költöztök, az első adandó problémánal ugyanúgy szakítani fog, mint most.

Azért nem bírja nélküled, mert éretlenek vagytok, mindkettőtöknek valószínűleg az első kapcsolata, semmi tapasztalatotok nincs.

Felnőtt kapcsolatban nem ilyen egy szakítás és az emberek megtanulják kezelni az érzéseiket.

Neked ez jó, hogy állandóan hülyére vesz és szakít veled?

A szakítás egy komoly dolog, ő meg viccelődik vele.

2022. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Eleve az milyen dolog, hogy "megtiltotok" dolgokat egymásnak a párkapcsolatban. Ez nem a tini rovat, fel kellene nőni.

Max ha csinál valamit ami nem tetszik, akkor szólsz neki hogy ez meg ez neked annyira nem OK de nem tiltás... Atyauristen.

Nem sok jövőt jósolok Nektek így.

44 éves vagyok és akkor voltam ennyire lázadó (keményen tizenéves koromban) amikor olyan pasim volt aki meg akart tiltani bármit és ez engem idegesített, de annyira még nem voltam felnőtt, hogy megbeszéljem vele, hogy na ne. Ma már, ha egy pasi így viselkedik, szimplán elküldöm a francba (mondjuk erre már nincs szükség mert egy jó ideje férjnél vagyok)

2022. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Én se hiszem hogy bírni fogja :// kedves 13.

-De ha bírja is,és össze költöztök, az első adandó problémánal ugyanúgy szakítani fog, mint most. ebben egy a baj, hogy sosem vitázunk amikor együtt vagyunk RENDESEN. Nem volt még erre alkalom, bár ez igaz,hogy ha lenne IS ebben van valami. Sajnos nem az első kapcsolatunk, neki se és nekem se. Az előző kapcsolatunk közel se volt ennyire erős mint ez, S ennyire jo sem. Csakhogy mint írtam könnyen feladja.. mindig, aztán újra akarja, ami mint írtad gyerekes , hát igen az. Nekem kicsit se jó,hogy hülyére vesz, csak szeretem és utána gondolok bele,hogy mégis mennyi mindent bocsájtok meg, aztán pedig ugyanúgy otthagy a fszba.... Nem jó sehogy. Se vele, se nélküle. Legjobb akkor amikor nyár van és Magyarországon van:( akkor olyan más...

2022. jún. 21. 21:07
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
Itt nem a távkapcsolat a gond, hanem a távolság közted és az átlag értelmi szint közt
2022. jún. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 NTBS ***** válasza:
Semmit. Ő egy ember szabad akarattal. Fogad el, hogy csak valamennyit tud változni, ha akar. Jó lenne, ha néhány hetet együtt töltenétek, hogy megismerjétek egymást. Amúgy kicsi az esélye, hogy hosszú távon működjön.
2022. jún. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
39%
Főleg 18 évesen és ennyi ésszel. De van jó oldala is, szaporodni legalább nem fognak
2022. jún. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!