Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyszerű melósok mit panaszkodnak, ha időnként több pénzt keresnek, mint egy értelmiségi?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy ezek az egyszerű melós kérdések gyakran trollkodások, de azokatól kérdezem, akik komolyan gondolják.


Itt Magyarországon például az egyik építkezésen a munkások 20 000 Ft-os napi díjjal vannak. Tudom, mert én is dolgoztam ott, csak mást csináltam. Külföldön meg akar milliós fizetésük is lehet.


Ezzel szemben nézzétek meg a tanárokat, milyen gyatra fizetés kapnak.


2022. febr. 24. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Itt gyk-n csak azok az egyszerű melósok panaszkodnak, akik olyan luxinőt akarnak maguknak, mint amilyen az arab sejkeknek van.
2022. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja értem. Hát arab sejkek komoly üzletemberek, azért van annyi pénzük. Annak meg nem mindenki alkalmas.
2022. febr. 24. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:
25%

A koszos alja munka attól még az marad, hogy megfizetik.


A prosti is prosti marad, hiába adnak érte milliókat.

2022. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!