Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak? A párom szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A párom szakítani akar, és meg sem akarja próbálni.

Figyelt kérdés
A párommal jelenleg egyetem előtt állunk, de engem valószínűleg nem vesznek fel oda, ahova őt. Így ő Szegedre, én pedig Pestre megyek. A párom viszont azt szeretné hogy halasszak egy évet és próbáljam meg újra majd Szegedet. 18 éves korom óta szeretnék egyetemre járni, de sajnos az egészségügyi problémám miatt ez kivitelezhetetlen volt eddig a pontig, és most lehetőségem lenne menni. Azonban közölte a párom, hogy ha máshova megyünk, ő szakítani fog, és próbálja rám erőltetni a dolgot, amit megértek. Felhoztam neki azt is hogy próbáljuk meg távkapcsolatba, és látjuk hogy mi lesz. De ő nem, ő szakítana. Én már eldöntöttem hogyha felvesznek, akkor megyek, és kész. De szeretném a ti véleményeteket és tanácsaitokat meghallgatni.

2022. júl. 3. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel az egyetemet miatta. A többi alakul
2022. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kissé kontrollmánia, akaratosság érződik a dologban, később sokmindenben csak ő fog dönteni, a Te igényeidet meg sem hallgatva.
2022. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A párod egy idióta. Előbb-utóbb szakítás lenne, fiatalok vagytok, az embereknek nem szabad az első szerelmeiknél megállni. Ilyenkor csak a vak fiatalos vágyakozás hajt, de ez nem igazi szerelem. Meg kell tapasztalni és tanulni, hogy mit vársz el, mit nem egy valós kapcsolatban. Lépjetek tovább, ez így helyes. Az pedig alapból irreális, hogy egy számodra ennyire fontos dologról kellene lemondanod a semmiért cserébe. Önző hozzáállás, egyértelmű, hogy gyerekes még nagyon.

Szakítás, már csak azért is, mert ezt kérte!

2022. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szép kis párod van...


Menj egyetemre. (:


Ki a férfi, és ki a nő?

2022. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvennének Szegedre, sem lenne arra garancia hogy nem mentek szét.
2022. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Budapest - Szeged nem olyan nagy távolság. 2 óra vonattal.
2022. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson feladni a mostani egyetemi helyedet emiatt az önző kis lúzer miatt. Nem vesztesz sokat egy ilyen emberből, ha szakítotok, le leszel foglalva a sok programmal és a pezsgő egyetemi élettel, hamar ki fogod heverni. Melyik egyetemre mész?
2022. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen menj Pestre és szakítsatok.

Kontrollmániás, irányításmániás barom. Az persze föl se merült benne, hogy ő menjen Pestre, hogy együtt lehessetek.

2022. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!