Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha ezért szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ezért szakítani akar? Nem értem az egészet.

Figyelt kérdés

Múlt hét csütörtökön találkoztunk a barátommal. Minden szuper volt, jól éreztük magunkat, még búcsúzáskor kaptam tőle egy bonbont is. Tényleg jó minden. Hétvégén írtam is neki, hogy nagyon boldog vagyok, alig várom, hogy újra találkozzunk. Erre felhúzta magát, hogy mit türelmetlenkedek meg egész este ugyanazt írom és unja :( Nem értettem mi a gond.. Nagyon összevesztünk, . Másnap írtam neki, folytatta ugyanezt a bunkó viselkedést. Azóta nem is beszéltünk. Ma este írtam neki, erre megint az volt a válasza, hogy szerinte nincs miről beszélnünk. Most mit tegyek ìgy? Megint csak sírok, mert az okot sem értem.

Igaz mikor összevesztünk azt írtam neki, hogy érzéketlen, meg bunkó.. de nagyon megbántott akkor. Nem gondolom, hogy csak én lennék a hibás.

25N


2020. jan. 29. 19:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd a fenébe az embert, offos.
2020. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem biztos, hogy ez a valós ok. Az emberek hazudnak.
2020. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Ürügyet keresett, hogy dobhasson. Elérte, hogy összevesszetek.
2020. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves?
2020. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Ő 29.

Nekem is egy hülye ürügynek tűnik ez az egész. Írtam is neki, amire megkaptam, hogyha nem is hiszem el amiket mond akkor főleg nincs értelme a kapcsolatunknak. Felesleges hiszti ez az egész szerintem. Kértem mondja el mi baja velem, de csak azt hajtotta, hogy rosszul esett neki, hogy bunkónak neveztem...

Már bánom mi a francnak írtam neki aznap, hogy hiányzik..De ki gondolta, hogy balhé lesz ebből. Úgy fáj a gyomrom, nagyon hülye helyzet :(

2020. jan. 29. 20:10
 6/31 anonim ***** válasza:
43%
Pénteken próbáld megkeresni telón, beszéljetek. Ha erre nem hajlandó, akkor lapát.
2020. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak ürügy...ez egy mellékes duma, nem egyik pillanatról a másikra szakít ő sem.


Nem érdemes pityeregned miatta.

2020. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
Ne te érezd magad rosszul egy ilyen s*ggf*j miatt. Tisztelt magad annyira, hogy egy ilyen gyerekes emberrel megszakítod a kapcsolatot még mielőtt lelkileg tönkretesz... 25/N
2020. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%

29?


Akkor kukázd, úgy viselkedik, mint egy 14 éves majom!

2020. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%

Az a baj, hogy ő nem szeret tèged, te meg tapadsz mint a matrica. Bunkó veled, le se sz.r, mègis állandóan írogatsz neki.

Az önèrtèkelès mond neked valamit? Te saját magad nem tiszteled, persze, hogy ő se tèged.

Vedd már èszre, hogy dobbantani akar, ne akaródzik az ócska kifogásait boncolgatni.

Vège van. Szedd össze magad, ne írj neki többet, a tovább lèpèsre koncentrálj.

2020. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!