Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 50 éves pasi vagyok, volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 éves pasi vagyok, volt egy 3 éves kapcsolatom,10 évvel fiatalabb a hölgy.Most úgy tűnik, hogy vége lesz.Ti élnétek ebben a kapcsolatban tovább?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy szerettem, ő szeretett. Talán ez még ugyanúgy igaz ma is mindkét részről. Egy éve eljegyeztem 2 év kapcsolat után, de a gyűrűt nem is hordta.Nem volt hajlandó hozzám költözni.Nem velem él,csak hetente találkozunk háromszor,négyszer.Többnyire az van,hogy nálam alszik munka után,mert tőlem 30km-re van a lakása,az én városomban dolgozik. Van egy 20 éves fia, aki vele él.Alig látják egymást, mert a fiú alig van otthon.Ha otthon van,akkor is behúzódik a szobájába, vagy a haverokkal söröznek otthon,és megy bulizni a haverokkal hetente többször is.Egy éve tervezgetem vele,hogy összeházasodunk.Azt mondta többször,hogy ha ez kell a boldogságomhoz,akkor hozzám jön, bár neki rossz véleménye van a házasságról.Pár hete meg akartam vele beszélni az esküvőt.Kijelentette,hogy neki jó így,ahogy van.Hallani se akar házasságról.Nem akar elköteleződni senki mellett.Én pedig elmondtam,hogy én mit szeretnék.Elköteleződést egymás mellett,házasságot,komoly kapcsolatot.Azóta mosolyszünet van.Rájöttem,hogy nem szeret annyira ezek szerint,hogy elköteleződjön mellettem.Azt mondja,hogy szeret,de nem tudom így elhinni...Van sok pozitív élményünk együtt a 3 év alatt,de elég hisztis is(már megszoktam). Szóval szerettem,ezért szerettem volna feleségnek,komoly kapcsolatot.Ő még nem készült fel erre,ezt mondta,a házassággal elijesztettem.

2022. júl. 4. 14:52
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

10-esnek. Az ő lakása alig ér valamit, mert egy kis faluban van.Ezt a részét megbeszéltük,hogy azt a házat nem adja el soha,jó lesz a fiának.Ezért költözne hozzám.Egy forintot sem kell adnia,van házam,van hol laknunk.Az ő lakásával azt csinál amit akar,az az övé.Az,hogy a fia a haverokkal dorbézol,házibulizik anyuka lakásában,és a fia is tök részegre leissza olyankor magát,az anyuka tudtával történik.Sőt,mosolyogva,viccelődve szokta kérdezni a fiacskáját, hogy "Na Petikém,milyen volt a buli?Volt iszogatás?" A fia szent,és szinte isteníti,bármit is csinál.A fia néha lekezelően beszél az anyjával,de anyuka akkor is csak mosolyog,nevet,mert "Petikém"-et imádja.Szóval, azt figyeltem,hogy ha házibulit tartott a fia,akkor tuti nálam aludt,akkor megjelent már 5-kor,hogy ne zavarja a fiatalokat.Pontosan tudja,hogy a fia Pestre akar menni,ott akar élni.Ha ez lesz,akkor a fiacskája már nem lesz otthon,akit kiszolgáljon.

Erre a 2.opcióra én is gondoltam,céloztam is rá többször.Tagadja,de ki tudja mi lehet a valóság....Mondjuk szerintem azt is tudja,hogy szóba se állnék vele többé,ha ez kiderülne.


A fia dolgozik,elég jó fizetése van,fenn tudná tartani a lakást simán.

2022. júl. 4. 17:02
 12/22 A kérdező kommentje:

5-ösnek....

Szerencsére nem ilyen rossz a helyzetem.Lenne sok lehetőségem,ha teljesen vége lenne ennek a kapcsolatnak.Sőt,egy régebbi barátnőmmel összefutottunk a boltban,beszélgettünk utána egy kávé mellett.Megbeszéltük,hogy ki hogy áll párkapcsolatilag.Azóta ostromol,hogy én ennél sokkal többet érek.Dobjam már ki ezt a nőt,mit szeretek én benne egyáltalán? Aztán másnap üzenetet küldött,hogy ő komoly kapcsolatot szeretne velem.Mondjuk én vele már nem.

2022. júl. 4. 17:09
 13/22 anonim ***** válasza:

És ha csak úgy összeköltöznétek? Kipróbálni, hogy működik e úgy a kapcsolat?

De szerintem ha nem akar összeköltözni még házasság nélkül sem, akkor nem szeret eléggé, vagy nem azonos a jövőképetek, ő nem így képzeli el az életét. Mintha csak azért járna hozzád munka után, mert te közelebb laksz.

Van kivel elütni az időt, de semmi komolyabbat nem akar.

De mivel egy párkapcsolat két emberen múlik, azért nem lehet semmit sem ráerőltetni ha ő nem akarja.

Arról nem írtál hogy neked vannak e gyerekeid?

Mert van amikor az is visszatartó erő egy nő számára, ha nálad is vannak gyerekek, főleg ha az ex feleség is mindig képben van a gyerekek miatt.

2022. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Van 2 gyerek, de elmúltak 18.Önállóak,havonta egyszer találkozunk.Ő az én gyerekeimmel max 3 havonta 2 órát.Szóval ez nem okozhat neki problémát.A volt nejem pedig normális,soha nem találkozott vele,nem is kell, én sem tartom vele a kapcsolatot,de nincs közöttünk harag.Új életet kezdett az exem,van párkapcsolata.
2022. júl. 4. 17:38
 15/22 anonim ***** válasza:
3 év? Nem mondok semmit. Jóval hosszabb időt is kihúztunk a házasság emlegetése nélkül. Minden rendben volt.
2022. júl. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
És ha előbb házasság nélkül költöznétek össze? Ennek adnék még egy esélyt, mert lehet, a kettő együtt neki túl félelmetes döntés. Ha erre sem hajlandó, akkor viszont tényleg nem egyeznek a céljaitok, ő nem akar ennyire szorosan együtt egy közösségben lenni veled, csak ahogy írták, ilyen "barátság extrákkal" kapcsolatban.
2022. júl. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Adtam neki egy hetet,hogy döntse el, legalább akkor hajlandó-e összeköltözni, hozzám költözni.Sajnálja, szeret nagyon (azt mondja),de nem akar összeköltözni.Így most szakítottunk.

Tudom,szenvedni fogok miatta,mert szeretem őt.De nem élhetek ebben a teljes bizonytalanságban,úgy érzem.Vannak más nők,remélem találkozok valakivel,aki ennél jobban tud szeretni,és hajlandó komolyabb kapcsolatra majd.


15-ösnek....Jó,elhiszem,3 év után is lehet házasság nélkül élni.De gondolom nem életetek külön,hanem együtt,összeköltözve.Ahhoz mennyi idő kellett,hogy összeköltözzetek? Mert az igazából már olyan,mintha házasok lennétek.Az már egy "összetartozás".Viszont ez a hölgy erre sem volt hajlandó.Azt mondja,hogy a nagyfiának,aki lassan 21,és dolgozik,barátnője van, szüksége van még rá nagyon.Ami szerintem abszurd.Ha otthon van,és a lányt várja,akkor mindig kérdezi a nagyfia az anyját,hogy "meddig maradsz itthon? Mert jön a barátnőm." Szóval azt szeretné,ha anyuka nem zavarna otthon,ők el vannak kettesben.Főznek is magukra.

2022. júl. 7. 09:39
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ez így nagyon fura. Általában a nők előbb szokták szorgalmazni az összeköltözést mint a férfiak. Nálatok meg fordítva van. De szerintem itt annyi a lényeg, hogy nem azonos a jövőképetek.

Szokták azt is mondani, hogy egy jó kapcsolathoz a szerelem nem elég. Sok minden másnak is egyeznie kell. A nő ebben az esetben nem akar elköteleződni. Még összeköltözni sem. Ő a jövőjét a gyerekei mellett látja. Ezt úgy is megvalósíthatná, hogy veled él, de ő ezt nem akarja. Pedig ezek a "gyerekek" már felnőttek.

Ha ő nem akar veled élni, akkor nincs mit tenni, el kell engedni.

Vicces, hogy én meg fordítva voltam így. Engem egy pasi pattintott le így, ahogy téged a csaj. Ő sem volt hajlandó kimozdulni a komfortzónájából. Sokan képtelenek a berögzült dolgaikon egy kicsit is változtatni. De szerintem ez annak a jele, hogy nem szeret, mert ha szeretne akkor veled akarna lenni. De erőltetni semmit sem szabad.

2022. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szomorú,hogy így alakult,

de ha tényleg szeretne,akkor nem kérdés hogy ragaszkodna hozzád.

2022. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A lakasod egy buvohely volt szamara, ahol meghuzta magat, amig a fiacskaja a baratnojevel enyelget. Most kereshet masikat. Sose szabad bedolni annak, hogy valaki igy szeret, vagy ugy szeret, amikor a legalapvetobb dolgokra is keptelen. Azert tudott atverni, mert te is ezt akartad.
2022. júl. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!