Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jól döntöttem-e?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem-e? Sajnos hosszú hónapokig őrlődtem,majd vègül szakítottam! A következő okok miatt:

Figyelt kérdés
Kiderült a pàromról,hogy pàr ève elöttem webcam szexel foglalkozott valamint sajàt kis vàrosunkban a 2.unokatestvèrèvel összejàrt 1-2 èvente alkalmi viszonyra! Nem tudtam feldolgozni! Pedig 100%-osan jó volt a kapcsolatunk! Most nagyon rossz nèlküle... Mitèvő legyek?

#jól döntöttem e ?
2020. máj. 31. 04:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd, idővel jobb lesz és találsz egy normális lányt.
2020. máj. 31. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nehèz ügy ez sajnos,mert amúgy velem teljesen normàlis volt! Szuper volt a kapcsolatunk! Èn őrültem ebbe bele,mert annyira aljas ès ciki dolognak èreztem az egèszet,hogy màr rendesen szorongàsaim meg rosszullèteim voltak miatta! Csak ugye elvileg az embernek semmi köze ahhoz,hogy mit csinàlt előtte a pàrja! Lehet el kène mennem pszihologushoz,hogy segítsen,hogy ne fàjjon/zavarjon ennyire a lànynak az előttem csinàlt erkölcstelen dolgai! Szegènyt kidobdtam ezmiatt èn meg csak szenvedek azóta is... Mit lehet tenni basszus?!
2020. máj. 31. 04:23
 3/31 anonim ***** válasza:
21%
Esetleg próbáljátok meg újra...
2020. máj. 31. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
2020. máj. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Jól, mert téged zavart
2020. máj. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Meg kell gyászolni a megszakadt köteléket.

... így lehet továbblépni.

Törölj el róla minden emléket és foglald el magad családdal, barátokkal, hobbival,munkával, tanulással, sporttal, stb...


Végül az idő oldja meg.

Ekkor leszel alkalmas új kapcsolatra.

2020. máj. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Várj,ülepedjen le Venned a szakítás és úgy mérlegelj. Ha nem tudod elfogadni helyesen döntöttél,örökké nem élhetsz ezzel a "rágódással". Az idő majd megerősít a döntésedben,vagy visszavezet Hozzá.
2020. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
40%

Mondanám, hogy jól döntöttèl, de csak azèrt mert egy komplexusos görcs vagy. Így legalább ő is találhat normális pasit maga mellè, te meg olyan nőt, akinek lehet, hogy mèg különb múltja van, de legalább nem fecsegi el neked.

Ezek azèrt nem olyan extrèm dolgok, hogy így kiborult. Ez a szex a rokonnal is...másodunokatestvèr, olyan távoli, hogy nincs is jelentősège, sok államban a sima unokatesók is hazasodhatnak egymással. Na szóval ennèl sokkal szifrább dolgok lapulhatnak a tarsolyban, max nem tudsz róla, ès nem vált ki belőled tüneteket. Ő legalább őszínte volt.

2020. máj. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Fuu de nehez dolgok ezek! Igen lehet,hogy 1komplexusos görcs vagyok azis benne van! Ezeket nem tudom,hogyan lehetne leküzdeni belül,ha ki is bèkülnèk vele! Mert sokat jàr azis a fejemben nem tagadom,mert nagyon szerettük egymàst! Csak fèlek,hogy a kèsöbbiekben ez pszihèsen nehèzsègeket okozna nekem... 😞
2020. máj. 31. 15:42
 10/31 anonim ***** válasza:
74%
Neked kell eldönteni, hogy ezek után hogy tudsz ránézni... Nálam ez kiverné a biztosítékot... Pénzért vetkőzik és... hadnesoroljam, mások meg nagyba reszelik rá. Lépj túl rajt... mielőtt tönkreteszed magad. Nem egy lány létezik a világon.
2020. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!