Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm szakított velem,másna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított velem,másnap már exénél aludt.Nem tudok másra gondolni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos 22 éves fiúként is padlóra küldött ez az egész 😔 mindent megadtam a lánynak lakás stb szerettem de nagyon . 4 hónapig voltunk együtt de én nagyon régóta szerettem már .És hétfőn szakított velem ..kedden már az exéhez utazott pestre .. engem ez annyira letablózott hogy nem is tudok másra gondolni ... kamu profilokon próbálom figyelni... fáj a szivem is .. nem eszek 4 napja ..😔 szégyen vagy nem szégyen de nincs olyan nap hogy ne sírnék miatta hogy hogy tehetett ilyet olyannal aki mindent megadott neki ..és még normális választ se kapok .. Nem tudom hogy tegyem magam túl.. Barátaimmal vagyok akk is ő van a fejembe..

2022. júl. 14. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hasonlóban vagyok én is 1.5 hónapja. Szedd össze a negatív tulajdonságait, amit nem szerettél benne és azokat tudatosítsd magadban. Ne gondolj rá, töröld mindenhonnan, mindenét, ne nézegesd. Nehéz lesz, de pár hét és jobb lesz.


Plusz nézz hasonló videókat és tartsd be őket:


[link]


[link]


[link]


[link]

2022. júl. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat🥺
2022. júl. 15. 08:44
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát az fix, hogy k.rva sz.r lesz.

Én úgy fogom fel mindig,hogy ez is a fejlődésemet szolgálja.

Később jobb lesz, addig szenvedsz.

2022. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!