Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Első igazi szakítás, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első igazi szakítás, hogyan csináljam utána?

Figyelt kérdés

Szóval exemmel/barátommal 3.5 évig voltunk egyutt és elsők voltunk egymásnak. Sok dolog nem ment gördülékenyen de mindent meg próbáltunk oldani de olyan fél éve már éreztem hogy ez nem jó és volt pár kisebb szakításunk de én most kimondtam, hogy vége. Rajta is látszott, hogy un engem, került is meg stb és tudom róla hogy a végletekig tűrne bármit hogy ne legyen egyedül szóval eltűrt volna minden kellemetlen érzést hogy velem maradjon ezért mondtam ki en és ő bele is ment mert állítólag tényleg így volt ő is ahogy én csak nem akart ünnepronto lenni.


Szóval ő egy olyan srác aki magányos, gyamoltalanabb, kell mellé mindig valaki és egyedül van ha nem vagyok neki mert senkit nem tud igazán megkedvelni és kijönni velük meg őt is gyorsan eldobja mindenki. Tudja jól szerintem hogy sajnálom és mindig arra gondolok, hogy hogy viseli nélkülem és tegnap rám is írt, hogy nagyon egyedül van, nem érzi jól magát és fél ettől az új kialakult helyzettől.


Én már tényleg nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban, már kikopott a szerelem belőlem meg minden.. És igaz hogy kb egy hete szakitottunk de úgy érzem máris magamra találtam és néhány emlék sirató pillanaton kívül nem is bánt az egész szakítás. Szóval én már tényleg ki akartam lépni ebből a kapcsolatból és nem is fogok valakivel azért együtt lenni, mert nélkülem elveszett és egyedül van a világban, de akivel volt ilyen az hogy élt ezzel a tudattal?


Ő egy jó ember, nem ártott nekem és nem érdemli meg azt, hogy egyedül legyen de én ezt már tényleg nem tudom csinálni.


21/l



2022. júl. 17. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell semmit csinalnod. Fair voltal vele, ő felnőtt ember, maga felel azért, hogy milyen életet el. Legyenek barátai, legyen hobbija. Ezeket kapcsolatban sem neked kene nyújtanod számára. Nőjön fel.


24N

2022. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy tisztességes szakítás a legjobb amit tehetsz vele, illetve az, hogy nem bantod és fair vagy vele. De ezt írtad is.


Viszont egyértelmű határokat húzz, mert neki minden kicsit mélyebb beszélgetés és remény lesz arra h visszakap.


Ez az ő útja és neki kell végig járni és életképesse válni, nem tehetsz róla ha elbukik ezen nélküled

2022. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Semuhi ***** válasza:
100%
Bármit irsz válaloszl megnézed neki ez remény ... Sok gyilkos van az életben de a remény .. az a legnagyobb ..
2022. júl. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Most mi a kérdés? Túltetted magad rajta, egészségedre. A lányok általában könnyebben túlvannak, mint mi. Éld az életed, aztán kész.
2022. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Ahhoz képest nekem mindig csak férfi mondta pár nap után, hogy teljesen túl van a szakításon, az én exeimet se viselte meg túl sokáig, lányoktól meg mindig azt hallom és azt tapasztalom, hogy minimum fél évig nem lépnek túl.
2022. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elengedtük egymás kezét végleg és kijelentette, hogy egyedül akar lenni mostmar meg stb szóval minden okés, nyugodtan tovább tudok lépni és minden fain!
2022. júl. 23. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!