Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szakítok akkor facebookról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítok akkor facebookról lekellene törölnöm a közös képünket?

Figyelt kérdés
Szakítás után a kinyomatott,lementett,facebook os közös képeket lekell ilyenkor törölni? Ha megismerkedek egy másik nővel az mit szólna ha látna a gépemen vagy facebook albumomban,vagy fénykép albumban közös képeket?

#Facebook #fénykép album
2022. júl. 20. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Egy gyökérnek gondolna, aki még nem jutott túl az exén - jogosan. A digitális képeket feltöltheted egy tárhelyre, attól még emlékek maradnak. A kinyomtatottakat biztos kidobnám.
2022. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Az emlékeket nem kell megsemmisíteni, de ne is tedd ki őket nyilvánosan a facéra.
2022. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szólnál ahhoz ha átmész a kiszemelt nődhöz, és az exe képével lenne kidekorálva a szobája?
2022. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Törölni, kidobni semmit nem kell, mindenkinek joga van az emlékeihez!

Az viszont elvárható, hogy ne legyen szem előtt, nyilván közösségi oldalon sem.

2022. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megvan minden képem egy mappaban a számítógépen. Ami esetleg kint volt közösségi oldalon, azt lementettem és az oldalról töröltem. De nem igazán pakolasztam ki közös képeket egyik párommal sem.
2022. júl. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell törölni. Akárhogy is,de csak része volt az életednek tedd el egy olyan fiókba/mappába ami csak a tiéd és kész. Az a Te emléked. Nem kell vele jampizni,de módszeresen megsemmisíteni sem kell őket. Az én párom 5 éves kapcsolat után került össze velemm azalatt a Google fotós fiókja mentett végig mindent,mai napig ott van az összes,eszem ágában nincsen elvárni,hogy 5 évnyi anyagot nyálazzon át és szelektáljon. Elfér az.
2022. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Beállíthatod a közös képeket úgy, hogy csak te lássad őket vagy átküldheted magadnak Messengeren, lementheted mappába meg ilyenek.

A legtöbben törölni szokták vagy legalábbis láthatatlanná tenni.

2022. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Én a FBos közös képes mappát előbb beállítottam, hogy csak én láthassam, aztán rájöttem, hogy egy hülye picsa volt, és le is töröltem a g.cibe a képeket. Rá nem különösebben akarok emlékezni már.
2022. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!