Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha ő szakított, és már eltelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ő szakított, és már eltelt legalább egy év, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Ő akart szakítani, én próbáltam rendbe hozni, de nem volt rá nyitott.

Letiltott mindenhol, mondván, hogy így könnyebben túl lépek rajta, meg, hogy ne zaklassam.


Ennek ellenére, pl nézeget olyan Messenger csoportokat amikben csak olyan ember van akit általam ismert meg.

(Eleve ha letiltott személy van egy csoportban, akkor feldobja, hogy akarja e látni.)


Máskor meg hallom vissza, hogy beszél ritkán, de beszél rokonaimmal, van, hogy érdeklődik, hogylétem felől...



Ha annyira nem akar az életben tudni, ezeket miért csinálja?


2022. júl. 26. 08:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja amúgy egy húszas éveiben járó, hölgy az illető...
2022. júl. 26. 08:40
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne beszélhetne velük? Vagy köpje le őket az utcán, mert ismernek téged? Nincs jelentősége, udvariasságból én is megkérdezem az ex rokonát, hogy hogy van az ex.
2022. júl. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Ja. Ez az élete. Benne maradsz örökre. Ha majd elválsz a feleségedtől, akkor még jó sokáig a gyerek miatt kapcsolatban maradtok. Ehhez hozzá kell szokni.
2022. dec. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van némi lelkiismeret furdalása a történtek után és azért próbál információt szerezni. Ha találsz másik párt akkor lenyugszik és eltűnik az életedből. A közös ismerősökkel való kapcsolattartás normális, Hogy utánad kérdezősködik az viszont nem!!!!
2022. dec. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem talált pár, mincsenek lekötve a vegyértékei, rajtad jár az esze. Ahogy lesz valakije, ez megszunik.
2022. dec. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!