Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akinek volt már szeretője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már szeretője szakitás után tiltsátok mindenhonèt vagy mèg nèha beszèltek ?

Figyelt kérdés

#szerelem #Szeretők #Èvekig tartó viszony
2022. aug. 6. 09:37
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
#10 mi is ugyanígy megbeszéltük. Régebben mindig elgyengült max 1 hónap után és feloldott. Most ha letelik ez az idő, akkor fogom igazából elhinni, hogy végleg vége. Ez a plusz szenya benne.
2022. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
11#es nekünk eddig nem telt el soha egy honap minden nap besztünk hivot írt,attol függetlenül hogy nem taliztunk mert montam neki hogy nem megy max 2-3nap volt csak hogy nem beszèltünk lehet mostmár tênyleg ez volt a vèg!
2022. aug. 6. 13:20
 13/34 anonim ***** válasza:
#12 lehet, de racionálisan valószínűleg így a legjobb. Legalábbis ezzel vigasztalom magam. Rossz a véglegesség érzése, tudom, engem is megcsap időnként, de ezen túl kell esni, és majd jobb lesz.
2022. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
13# teljes mèrtèkbe egyet èrtek veled!
2022. aug. 6. 13:37
 15/34 anonim ***** válasza:
Majd 1-2 hónap múlva térjünk vissza, hogy mi a helyzet. Kíváncsi leszek! 🙂
2022. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
15# Rendben:)
2022. aug. 7. 15:59
 17/34 anonim ***** válasza:
28%

Ezt a kérdést jelentettem, mivel helyesírásilag kifogásolható, olvashatatlan.


Ha szakítottál a pároddal, utána mégis mi a fenéért kellene letiltani az addigi szeretődet?


Vagy arról van szó, hogy szakítás után lett egy szeretőd, és azt kell tiltani?


Hiába na, az a fránya központozás... tudjátok: a királynőt megölni nem kell félni jó lesz ha mindnyájan beleegyeztek én nem ellenzem.


Tiltsátok - el nem tudom képzelni, mit keres egy kérdésben egy felszólító módú ige.


Mindenhonét - amennyiben arra akarsz utalni, hogy a különböző nemzetiségű szeretőid (=minden honét) tiltani kell-e, a szót külön kell írni. Amennyiben arra vagy kíváncsi, hogy mások több különböző platformról is tiltották-e a szeretőt, a szó, amit keresel: mindenhonNét.


Félelmetes, milyen mélyen van a magyar nyelv kultúrája. Ugyanakkor a kérdező intelligenciaszintje magyarázatot ad a hozzáállására: a letiltás jellemzően a kevésbé művelt réteg "fegyvere".


Reported.

2022. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
17# ügyes vagy ;)
2022. aug. 11. 13:19
 19/34 anonim ***** válasza:
Igen, az eddig mutatott értelmi szinted alapján pont ilyen választ vártam. Esetleg hozzátehetted volna még, hogy "ennyih" vagy hogy "kocc van".
2022. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
19# Ez te vagy nem èn magadat minősited nem engem csak a kèrdèsre kellet volna válaszolni ha nem tudol tovább lapozni, legyen szèp napod szia
2022. aug. 11. 21:00
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!