Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás egyik pillanatról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás egyik pillanatról a másikra. Írnátok véleményt?

Figyelt kérdés

Májusban elkezdtem találkozgatni egy 38 éves nővel, aki 4 hónapja külön élt a férjétől. A férjének lett egy fiatalabb nője. Mondta, hogy még nem vált el, ezért nem akar felvállalni egy kapcsolatot, de találkozzunk továbbra is. Végül gyakran lefeküdtünk, sokat ott is aludtam nála, gyakran tőle mentem dolgozni reggelente. Gyakran mondta, hogy jókor ismert meg, mert így könnyebben felejt. Sokszor ölelt hosszan, és este folyton rajtam feküdt és úgy aludtunk. Egyszer volt egy nagyon enyhe vitánk, amikor majdnem megcsókoltam az utcán, ezen felül semmi.

Egy szombat este még úgy váltunk el, hogy össze-vissza csókolt. Vasárnap volt közös programunk az ismerőseivel, de kerülte a tekintetem, alig szólt hozzám magától, de annyit mondott, hogy rossz a kedve, az okát nem mondta. Hétfőn ráírtam, hogy mikor találkozzunk, erre visszaírt, hogy még rossz a hangulata, a héten ne. Csütörtökig írtam neki néhány üzit, de nem válaszolt, és magától nem is írt, ami fura volt, már gondoltam, hogy vége lesz a köztünk lévő dolognak. Csütörtökön írta meg, hogy neki ez nem megy. Az volt az indok, hogy elvitte a fiát az apai nagyszülőkhöz ebédre, és betoppant a férje, aki szintén ott ebédelt velük. És rájött, hogy még nincs túl az egészen. Lehet nem ez a teljes igazság, de tényleg lehetséges, hogy egyetlen este alatt arra jusson, hogy levegőnek néz, azok után, hogy folyton bújt hozzám, és rengeteget szexeltünk? Annyit kérdeztem tőle, hogy ha ennyire rosszul van, akkor nem most lenne rám a legnagyobb szüksége? Erre annyit mondott flegmán, hogy neki senkire nincs szüksége, és magától nem is keresett volna a héten egyébként sem. A hangnem meglepett. Annyit mondtam neki, hogy vannak nála cuccaim, azokat 1-2 napon belül adja már vissza, essünk túl rajta. Ennek már 2 hete, azóta beszéltem vele újra, de még mindig nem írt időpontot, hogy mikor.

Kicsit hosszú lett, de annyi a kérdésem, hogy ilyen előzmények után (szex, ott alvás, gyakran ölelgetett) lehetséges, hogy egyetlen este alatt olyan dologra jusson, hogy hirtelen levegőnek néz és flegmázik velem? Köszi a válaszokat, mindenkié érdekel.



2022. aug. 6. 19:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Kièlte kicsit magát a férje mellett,erre kellettél.
2022. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Külön élnek, a férjének van új kapcsolata.
2022. aug. 6. 19:45
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
De mèg a férjét szereti.
2022. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Adtál neki egy kis önbizalmat, de csak ennyi volt a szereped az életében. Tanulságot vond le, válófélben lévő nővel ne kezdj. Egy válást normál esetben nem pár hónap feldolgozni.

Most írhatnám, hogy lehet akadt új szexpartner neki, aki vonzóbb, érdekesebb, de szerintem még nem sikerült túl lennie az egész helyzeten. Az is lehet, hogy a hűtlen pcs visszatérésében reménykedik még. Erre utal az, hogy a találkozásuk után kezdett veled így viselkedni.

Lépj tovább.

2022. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ragtapasz voltál valószínűleg és mankó egy nehéz időszakában. Ebben a szakaszban szerintem nem gondolt még a jövőre, de eljött az idő, hogy elkezdje az új életét. Ebbe sajnos te nem férsz bele.
2022. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Csak létezik, hogy egyetlen este alatt totál átfordul az egész ilyen flegma közönybe? Azon az este még agyon ölelt meg csókolt. Másnap meg...
2022. aug. 6. 20:08
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze, könnyen előfordulhat.

Lehetett felkavaró a találkozás a volt férjjel, ami után arra jutott, hogy valamerre mozdulni kell. Ebben nem számol veled, úgy látszik.

2022. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk azt én sem tudom megérteni, hogy mélypontra kerül a nő, és ellöki az egyetlen támaszt? Nekem ez furcsa. Meg egyetlen este alatt totál flegmába vált? Nem lehet, hogy depressziós lett?
2022. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Meg 2 hete húzódik, hogy visszaadja a dolgaim. Úgy volt, hogy ő ír időpontot, hogy mikor jó neki, de nem keres azóta sem. Már ráírtam kétszer, hogy ne húzzuk el, essünk túl rajta.
2022. aug. 6. 20:25
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A nők is csak emberek, tudnak ők haladni támasz nélkül is.

Inkább eddig volt mélyponton, most már megy egyedül is.


Nyilván csak tipp és bármi lehet, de amit mondott, az egyértelműnek tűnik.

Bármit is tesz, azt nem a kérdezővel szeretné folytatni.

2022. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!