Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás egyik pillanatról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás egyik pillanatról a másikra. Írnátok véleményt?

Figyelt kérdés

Májusban elkezdtem találkozgatni egy 38 éves nővel, aki 4 hónapja külön élt a férjétől. A férjének lett egy fiatalabb nője. Mondta, hogy még nem vált el, ezért nem akar felvállalni egy kapcsolatot, de találkozzunk továbbra is. Végül gyakran lefeküdtünk, sokat ott is aludtam nála, gyakran tőle mentem dolgozni reggelente. Gyakran mondta, hogy jókor ismert meg, mert így könnyebben felejt. Sokszor ölelt hosszan, és este folyton rajtam feküdt és úgy aludtunk. Egyszer volt egy nagyon enyhe vitánk, amikor majdnem megcsókoltam az utcán, ezen felül semmi.

Egy szombat este még úgy váltunk el, hogy össze-vissza csókolt. Vasárnap volt közös programunk az ismerőseivel, de kerülte a tekintetem, alig szólt hozzám magától, de annyit mondott, hogy rossz a kedve, az okát nem mondta. Hétfőn ráírtam, hogy mikor találkozzunk, erre visszaírt, hogy még rossz a hangulata, a héten ne. Csütörtökig írtam neki néhány üzit, de nem válaszolt, és magától nem is írt, ami fura volt, már gondoltam, hogy vége lesz a köztünk lévő dolognak. Csütörtökön írta meg, hogy neki ez nem megy. Az volt az indok, hogy elvitte a fiát az apai nagyszülőkhöz ebédre, és betoppant a férje, aki szintén ott ebédelt velük. És rájött, hogy még nincs túl az egészen. Lehet nem ez a teljes igazság, de tényleg lehetséges, hogy egyetlen este alatt arra jusson, hogy levegőnek néz, azok után, hogy folyton bújt hozzám, és rengeteget szexeltünk? Annyit kérdeztem tőle, hogy ha ennyire rosszul van, akkor nem most lenne rám a legnagyobb szüksége? Erre annyit mondott flegmán, hogy neki senkire nincs szüksége, és magától nem is keresett volna a héten egyébként sem. A hangnem meglepett. Annyit mondtam neki, hogy vannak nála cuccaim, azokat 1-2 napon belül adja már vissza, essünk túl rajta. Ennek már 2 hete, azóta beszéltem vele újra, de még mindig nem írt időpontot, hogy mikor.

Kicsit hosszú lett, de annyi a kérdésem, hogy ilyen előzmények után (szex, ott alvás, gyakran ölelgetett) lehetséges, hogy egyetlen este alatt olyan dologra jusson, hogy hirtelen levegőnek néz és flegmázik velem? Köszi a válaszokat, mindenkié érdekel.



2022. aug. 6. 19:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kell, küldesd vissza postán vele, lehet, hogy nem szeretne veled találkozni most.
2022. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem jövünk össze olyannal aki pár hónapja szakított/vált el. Hosszú kapcsolat lezárásának fázisai vannak és nem szabad komolyan bele menni. Az első pár hónap van a szabadság érzés, majd összetörik…. Legyen férfi vagy nő aki szereti a volt párját.

Engedd el, le kell zárnia a múltat és az nem kevés idő. Te pedig hidd el nem akarsz végigcsinálni egy válást, stb…

Sry Bástya, ez van.

35F

2022. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Szerintem talonban próbál tartani. Ha meggondolja magát, akkor amikor visszamész a dolgaidért, elcsábíthat megint és folytatódik ahol abbahagytátok.
2022. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Ez személyiségfüggő. Én is egy szakítás után jobban szeretek egyedül lenni, nem kell mankó, pont emiatt az érzelmi kavalkád miatt, amit egy 3. személy okozhat.


Valószínűleg még nincs túl a férjén, amire most ő is rájött. Szerintem fogalma sincs, mit akar igazán, ezért nem is konkretizálta az időpontot a cuccok visszaadására.


A helyedben és a Te érdekedben gyorsan rövidre zárnám és elfelejteném a nőt, levonva a megfelelő konzekvenciát, hogy válófélben lévő nővel felesleges ismerkedni komoly kapcsolat céljából.

2022. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Te csak második valaki voltál neki, egy felejtő. Már nem tudta tovább megjátszani magát.
2022. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy ha csak búfelejtő volt a kérdező, akkor miért ölelgette hülyére a nő? Ha mást szeretek, nem tudom hülyére ölelgetni, meg egész este rajta feküdni.
2022. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy nem tudsz mással lefeküdni amíg van valakid.
2022. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
#16 Dehogynem, pont erről szól a másikon búfelejtés, hogy máson csüngesz
2022. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Lehet azt érezte ezzel a támasz dumával, hogy tapadsz rá. Neki meg most nem egy ilyen emberre van szüksége, aki tapad rá, hanem mondjuk valódi segítségre, támaszra. Az ember ösztönösen megérzi, ha nem a megfelelő ember veszi körbe.
2022. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan az történhetett, amit elmondott, nem több. Gyerek, családi nyomás, a férj megjelenése. Ezek mind felkavarták. A találkozót valószínűleg azéert halassza, mert fél veled találkozni. Nem akar újabb érzelmi hullámot. Ha fontosak azok a cuccok, kérd meg postázza. Máskülönben ne csinálj semmit.
2022. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!