Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Utólag szakítanátok-e a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utólag szakítanátok-e a sok szar miatt?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben jöttünk össze. Az elején megtudtam, hogy nagyon sok lánybaráttal veszi körbe magát, akikkel tartja a kapcsolatot. Be akart mutatni egy nőnek engem egy kocsmázás alkalmával. Kiderült, hogy azt a nőt 1-2 héttel előttem fűzögette, csak ő visszament az exéhe. Ezt a palit meg is verte sörpong meccsben, és egész éjszaka ezzel dicsekedett, hogy "hah mekkora király hogy elverte", miközben friss barátnőként ott ültem mellette. Aztán nekem nem tetszett, hogy tartotta a kapcsolatot egy ideig ezzel a nővel, találkozgattak is titokban (mert nem akarta, hogy veszekedjek). Rosszul esett, hogy ezt a nőt fel akarta szedni, valszeg meg akarta dugni, és kb amiatt jöttünk össze, mert pont akkor lepattintotta az exe miatt.. De egy idő után a párom a barátjának nevezte ezt a lányt, és azt mondta, hogy nem tilthatom meg, hogy ne barátkozzak vele, és emiatt figyelembe sem vette, hogy nekem mennyire nem tetszik ez a barátság közöttük. Hónapokon át veszekedtünk a lány miatt. Gyűlöltem, hogy benne van a kapcsolatunkban.


Szilveszteri buli, egy lánybarátjára a fülem hallatára részegen azt mondta, hogy "húú de jó segge van". Kapott egy pofont, és a mai napig az orrára kötöm, hogy mennyire nem tetszett a beszólás. Nagy nehezen beismerte, hogy hiba volt.


Január vége, ismét részeg volt egy buliban, és előttem mondta egy csajnak, hogy forduljon meg, hogy láthassa a fenekét. Ott majdnem elsírtam magam, de nem akartam veszekedni a haverjai előtt, hogy még jobban elsüllyesztjem magam.. Történt olyan eset is, hogy sétáltunk az utcán, majd két csajszival nagy köszöngetésekbe kezdtek, s megkérdeztem kik ők (gondoltam ismerősök). Erre csak annyit válaszolt, hogy:"hát, szép lányok".


Aztán májusban valami furdalás jött rám, hogy muszáj belenéznem a mobiljába. Tudom, hogy csúnya dolog, de nagyon kíváncsi voltam. Egyik lánybarátnak olyat írt még hónapokkal ezelőtt, hogy "de megdugnálak, csak ne mondd el a barátnőmnek" stbstb. (állítólag ebbe a lányba szerelmes volt 5 éve, most már csak barátok.) Aztán a haverjai chatjében láttam olyat, hogy egy 40-es műcicis kolléganőre csorgatják a nyálukat. Láttam azt is, hogy egy bizonyos lánnyal chatel, aki nekem korábban keresztbetett. Megkértem, hogy ezzel a lánnyal legyen szives abbahagyni a társalgást. Amikor szembesítettem, hogy mit találtam, akkor én voltam a szar, mert átnéztem a mobilját, és hogy ő azt hitte bízhat bennem. Kifogásolta, hogy én ne mondjam meg ő kivel barátkozhat. Akkoriban már tudtam, hogy van kb 30 lánybarátnője, és senkivel sem tiltottam, csak ez a lányt nem kedveltem.


Ezután beszélgettünk arról, hogy nekem nem tetszik, hogy mennyire megaláz, ahogy beszélget más nőkről és dicséri őket (erre a magyarázat az volt, hogy "mert nekem nem esik jól, ha valaki megdicsér?? De, persze, de a saját barátnőjét dicsérje, ne más nőket). Sokszor érzem, hogy nem tisztel, semmibe veszi a kéréseim, és a barátait többre tartja, mint a barátnője akaratát. Megígérte, hogy változtat ezen, de hogy a barátokat nem tilthatom meg. Jó, oké, lenyeltem eddig mindent. De ez az utolsó csaj továbbra is írkált a barátommal, random selfieket küldött neki, talizni is akart vele (ő is kapcsolatban van).


Ezután már éreztem, hogy valami kezd bennem eltörni, nagyon rosszul esett, hogy így megalázott. Azóta érzem, hogy nem vagyok szerelmes, de valamiért mégsem szakítottam.


Nyár közepén ismét megnéztem a telefonját, mert nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy mit csinálhat a hátam mögött. Szintén láttam olyat, hogy a barátom olyat ír egy csajra, hogy "úristen milyen csöcsei vannak" a havernak. De ami a legdurvább, lefényképezett az utcán idegen lányokat, elküldte a barátainak, és arról beszélgettek, hogy "mennyire k.rva jó volt a seggük, és mégha elmenne, akkor se húzná ki a f.rkát belőlük". Hát mit mondjak, mikor megláttam, 3 napig folyamatosan veszekedtünk, és sírtam. De persze megint én voltam a sz.r, hogy ne nézzem már a telefonját, és jelszót is változtatott. Nagy nehezen ismerte el, hogy hiba volt ezt írnia, először magyarázkodott, hogy minden férfi ilyen, mindenki ezt csinálja. És hogy némelyik haverja ezért használja a snapet, hogy a barátnőjük ne veszekedjen. Hát, komolyan így akarja megoldani az egészet, hogy jelszót változtat, hogy ne veszekedjek...


Most azóta nem tudok újabb ügyről, és visszafogta magát, hogy nem dicsér nőket publikusan, vagyis előttem, de akkor is furcsán viselkedik, ha valaki szóbajön.

Volt még érdekes történet, van egy 40 éves "angoltanárnője", akivel úgymond lelkitársak, és kiteregeti a szennyest rólunk, mert hogy az a nő "tapasztaltabb". De láttam olyan üzenetet tőle, hogy "még mindig körbeleng a parfümöd", amit ezek után már nem tudok mire vélni.


Úgy érzem kiszerettem belőle, és nem tudok benne bízni. Nem tetszik, hogy ennyi lánnyal körbeveszi magát. Folyamatos elismerésre van szüksége, hogy jól érezze magát. Ami még nem tetszik, hogy most nyáron pl minden hétvégén bulizik és iszik. Azelőtt is volt, hogy havonta beb.szott, de mindig mindenre van magyarázat, erre pl az, hogy a többi haverja mindennap iszik. Szexuális életünk is szar, amiatt mert kicsit távol vagyunk egymástól és ritkán találkozunk. Ami pozitívat tudok mondani erről az egészről, hogy örültem, hogy gyakran vitt randizni, illetve születésnapomra adott nagyobb értékben pénzt, de most a szakítás alkalmával ezt szeretném visszaadni neki. Amikor még összejöttünk, nem igazán dicsért, de most legalább beismerte, hogy a múltban követett el hibákat, és megérti, hogy nekem rosszul esett. Gyakrabban dicsér engem, de úgy érzem olyan hamis az egész. Nem tudom eldönteni, hogy ezek a dolgok valakinek beleférnek-e, vagy csak megőrültem, és azért nem szakítottam még...

Most jelenleg az a helyzet, hogy nem hiszem, hogy szerelmes vagyok, nem vagyok izgatott a tali miatt, sőt mostanában inkább én mondtam le sokszor. Sokat veszekedtünk a nők miatt, meg arról, amikkel lebukott, de ahogy múlik az idő, úgy érzem, hogy kezd minden leülepedni, és már nem tudom felhúzni magam, csak hihetetlenül csalódott vagyok. Nem tudom, hogy ami 1-2 hónapja történt, szakítsak amiatt? Azóta újabb dolgot, de ez is elég volt, amit láttam, és átéltem. Gondolattól is rosszul vagyok, hogy ha meglát egy szép nőt, a fejében mi játszódhat le. Úgyérzem barátként megvagyunk egymás mellett, és néha jó, hogy valaki van mellettem, na de milyen áron.. Tehetetlen vagyok. Ti hogyan látjátok ezt?


2022. aug. 19. 03:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"jelenleg az a helyzet, hogy nem hiszem, hogy szerelmes vagyok"


A többit nem olvastam el. Ennek annyi, a kérdés, hogy még mennyi időt pocsékoltok el az életetekből, mielőtt kimondjátok. Keresheted az okot, kifogást, akármit, a lényeg a lényeg, nem akarsz vele lenni.


Nem kell kifogás, ok, csak szimplán nemet kell mondani, és menni tovább.

2022. aug. 19. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele?
2022. aug. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Te túlságosan fojtogató vagy, ő meg túlságosan lesz-r. Ahogy szokott lenni, két problémás ember megtalálta egymást.


Mikor kiderült hogy titokban találkozgat másokkal, hogy "ne veszekedj", ott rég búcsút kellett volna inteni. Már akkor okés lett volna, ha a megdugni akart lány után hagyod az egészet.

2022. aug. 19. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Összefoglalva: Van egy alkesz, kocsmatöltelék faszid, aki rendszeresen beb@sz. Körülveszi egy nagyobb háremnyi lánybarát, akik elvileg tényleg csak baratok. Elvileg. De emellett bárhol, barmikor ráizgul egy formás fenékre, legyen az kocsma, utca, akármi, még kb akkor is amikor a kezedet fogja.

Te belenyúlsz a telefonjába ahol találsz is kétértelmű beszélgetéseket. Erre a megoldás a jelszócsere (több iq-val amugy "csak" azonnal törölné ezeket), es sok veszekedés.


Most 2 honap alatt vagy változott, vagycsak megtanulta kikerülni a veszekedeseket, vagy te fásultál bele. (Az utóbbira tippelek)

Egyébként meg persze hogy "beismeri" a hibákat, mi mást tehetne a békéért?


Én inkább maradnék életem végéig szingli minthogy ilyen pasim legyen...

2022. aug. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Te jó isten! Ezt a szrt november óta húzzatok, majdnem egy éve ???

Hacsak egyetlen dolog történt volna velem a kapcsolatomban, amit fent leírtál, már akkor otthagytam volna. Nem vagy normális, hogy ezt elviseled/elviselted…

2022. aug. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele?
2022. aug. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

minden férfi ilyen, mindenki ezt csinálja.


Sz*r duma. Ő meg egy prosztó.

2022. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám, teljesen rá fogsz menni erre. Ez a srác egy tini értelmi szintjén van "mindenkit meg kell dugni"
2022. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de téged is minősít, hogy ezt hajlandó vagy elviselni...
2022. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!