Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet fiatal felnőttkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet fiatal felnőttként megbirkózni azzal a tudattal, hogy valaki igazából sosem szeretett bennünket, hanem csupán a biztonságot, amit adtunk a számára?

Figyelt kérdés
Kérlek szépen csak komoly javaslatokat, ötleteket írjatok, már így is rettenetesen érzem magam. Hálás köszönet!
2022. aug. 19. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondold, hogy középkorú felnőttként könnyebb.

Sajnos nem mindig szeret minket az, akit mi szeretünk. Ezt az ember általában tinikorban már megtapasztalja. Meg azt is, hogy vannak kihasználó emberek

2022. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmesélnéd mi ez? Nem igazán értem ki használt ki. Barátod? Férjed? Ki ő, mennyi ideje.
2022. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus
2022. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell abranditsalak, az elet folyaman rengeteg dolgot kell feldolgozni, a komplett felnott elet arrol szol, hogy atertekeled a dolgokat az eletrol, amit eddig gondoltal.
2022. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Érdekesek lennének valóban a részletek!

Sokszor csak tanulságokat kell levonni. Először is közel sem biztos, hogy sosem szeretett, csak éppen idő közben rájött, hogy nem rád vágyik, ezt az ember kénytelen elfogadni. Ha meg ennek voltak jelei, akkor érdemes elgondolkodni, hogy ezt miért nem vettem észre, miért engedtem bele magam egy olyan kapcsolatba, ami egyoldalú volt, ezt többé nem teszem.

2022. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!