Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet túllépni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllépni egy ilyen szakításon?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve tartott, volt barátnője, akivel rossz volt a kapcsolata. Én féltem belemenni, mert féltem hogy én is így fogok járni, mint a barátnő. Viszont lassan beleszerettem. Nemrég megkérdezte mikor leszünk együtt, úgy hogy csak mi. Hezitáltam, de nem tudtuk megbeszélni, hogy miért. Majd pár hét múlva bejelentette, hogy lelkiismeret furdalása van a barátnője miatt. Ekkor én úgy éreztem nem akar engem, mogorva lettem vele, ő pedig emiatt pár nap múlva közölte, hogy lezárta magában a dolgot velem. Én viszont nem tudom lezárni, hisz nemrég még azt mondta, velem akar lenni.. Mit tennétek? Nem értem hogy tudta így hirtelen lezárni velem..
2020. máj. 9. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Hezitáltál, majd mogorva lettél - megkönnyítetted a döntését.
2020. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, de azért csináltam, hogy kiderüljön, tényleg akar e engem eléggé. Nálam ez egy tudat alatti "teszt" volt. És úgy tűnik nem akart. Viszont ott van bennem, hogy igen, én rontottam el pont ezzel..
2020. máj. 9. 09:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden gond nélkül, eddig is csak hitegetett. Mivel nem akartál vele lefeküdni már nem vagy érdekes. Örülj, hogy megszabadultál tőle.
2020. máj. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dráma.
2020. máj. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten játszmáztatok, ez nem tudat alatti, hanem azt szeretted volna, hogy küzdjön érted és hagyja el a barátnőjét miattad. Hát ez nem jött be, mert ő nem akart tőled mást, csak lefektetni, így felgyorsítottad a folyamatot és lelécelt. Ne hibáztasd magad, erre ment az egész. Hagyd a pokolba, kell neked egy ilyen emberke aki barátnő mellett masokkal is játszadozni akar? Jól érezted, veled is ezt tette volna!
2020. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem gondoltal erre mikor megprobaltad elszeretni masét?

Meg is mit vartal csak arra kellettel neki.

2020. máj. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!