Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gizdákkal miért nem foglalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gizdákkal miért nem foglalkozik senki, holott nekik van óriási hátrányuk a párkeresésben?

Figyelt kérdés
Minden csak a túlsúlyos,kövér emberek körül forog,férfiak és nők esetében is,csak nekik segítenek a lefogyásban,ami hozzáteszem semmi erőfeszítésbe nem kerülne nekik,hiszen kevesebbet enni nem nagy feladat és itt most eltekintenék a betegség miatti kövérségtől.Nem kell folyton arra figyelni,hogy ettem ma 4x-5x legalább és szórni a pénzt drága kajákra,sütni,főzni,edzeni,mint az olyan gizdáknak akik tömeget szeretnének elkeseredetten növelni.

2014. márc. 29. 13:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Mert b+ neked meddig tartana meghízni? Zabálj és ne mozogj azt jól van, akkor majd nem leszel gizda.

Ritkán látni ennyire kretén kérdést...

2014. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj de 3 napja egyfolytában a "magas, vékony" pasikról szól itt minden.....kicsit nagyon unalmas....
2014. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
húzz innen de nagyon gyorsan
2014. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ez nem csak így megy első,ezt nem érti meg senki.Kipróbáltam azt is,hogy egész nap eszek és meg sem mozdulok,nem jött fel súly.Aztán most már edzek és mellé zabálok rendesen,szintén semmi változás.Annak pofon egyszerű,aki már eleve hájas,van mit átalakítania izommá.
2014. márc. 29. 13:28
 5/23 anonim ***** válasza:
agyadra ment valami ?
2014. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Abba belekötnék hogy csak nekik segítenek a fogyásban, mert ez nincs így. Amikor elkezdtem edzeni 0 előélettel, néztem videókat amiben a vékony srácnak segített egy lány ismerőse, Ő írt össze recepteket. és Ő volt a támasza.


Ami nagyon fontos hogy ha egyáltalán nem vagy hízásra hajlamos, mint pl én is. Abban az esetben mozogni kell, mert csak így fogsz formálódni.

El kell kezdened súlyzózni otthon is akár, és mellé odafigyelni a kajára, ha minden szart össze eszel és ettől vársz gyarapodást, az nem fog menni

21F

2014. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
nagyon rossz a gondolkodásod a legtöbb kövér 1. a szervezete megszokta és igényli azt a kajamennyiséget vagyis a 4x 5x i evést vagy többet ha pedig ezt lecsökkenti egy átlag emberére fogyás céljából az 4x 5x is csökkenés amire a szervezet eléggé aggresszívan lép fel baromira rossz mikor majd kilyukad a gyomrod az éhségtől és elgyengülnek a végtagjaid leesik a vércukrod attól mert te sovány vagy és a szervezeted nem igényli igy nem is nehéz neked kevesebbet enni ne gondold már naívan hogy másnak is ugyan ilyen könnyü ha hízni akarsz egyél többet ilyen egyszerü és ha nem könny többet enned akk gondolj arra a kövérnek ugyan ilyenn ehéz kevesebbet enni ... valamint mozogniuk kéne amihez viszont hogy rendszeresen edzen igenis nagy akarat kell ha te is edzenél rendszeres tudnád hogy egyáltalán nem kis akarat kell hozzá..
2014. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Dolgozz meg a szép csajokért! Azért van a konditerem én is ilyen "csontváz" voltam de 2 év alatt minőségi testet építettem szóval ne siránkozz hanem irány a terem még ma!
2014. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Egész nap tudnék zabálni,csak ahhoz rengeteg pénz kell,hogy minőségi kaját egyek,amit sajnos az én pénztárcám nem bír ki.Az edzésről meg annyit,hogy konditerembe járok jó ideje+még régebb óta edzek itthon saját testsúllyal+focizok is.
2014. márc. 29. 13:34
 10/23 anonim ***** válasza:

"Annak pofon egyszerű,aki már eleve hájas,van mit átalakítania izommá."


Ez a mondatod után nem csodálom, hogy nem jutsz sehova.

2014. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!