Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van már abból h senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van már abból h senki nem ér rá senki nem foglalkozik velem Ti is éreztétek ezt már így? (részlet lent)

Figyelt kérdés
Annyira szívesen ma is pl elmentem volna sétálni vkivel de senki nem ér rá a barátnőim mind olyan környéken laknak tőlem ami tömegközlekedés szempontjából egy fél napot venne igénybe :S vagy simán elmennék bulizni is de senkit nem engednek el pestre bulizni főleg vizsga időben:(:( mindig nekem kell őket hívogatnom h menjünk már el vmerre:( elegem van ebből:S:@ 18/L
2011. ápr. 2. 19:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
olyan szomorú vagyok:(:(:(
2011. ápr. 2. 19:27
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

amúgy, énis így vagyok ezzel most :$

Az a baj, h a legtöbb ember szinte csak magával foglalkozik...

2011. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de miért nem lenne jó ha mondjuk elmennék vhova beszélgetni inni egy sört v csak pipázni? vagy csak szimplán átmenni egymáshoz és beszélgetni filmet nézni? most jobb nekik h inkább a gép előtt poshadnak?!:(:(:( nem értem őket
2011. ápr. 2. 19:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Énis tökre egyetértek veled ;)

ha gondolod írj privátot :$

2011. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már 4éve így vagyok hozzá lehet szokni.
2011. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem nem szabad beletörődni:) írj nyugodtan privit és beszélgethetünk:)
2011. ápr. 2. 19:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Köldök privátot
2011. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
küldtem mindenkinek privit
2011. ápr. 2. 20:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj emiatt. Ha most fejezed be a sulit, akkor jövőre (illetve már őszre) új környezetbe kerülsz, új barátaid lesznek.
2011. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és ha ők is ilyen besavanyodottak lesznek:(?
2011. ápr. 2. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!