Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennek komolyan mi ertelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek komolyan mi ertelme? Vege a kapcsolatomnak es azota a 8 evvel ezelotti exemrol almodok minden este?

Figyelt kérdés

Reg lezartam a sracot, 6 evig voltunk egyutt. Azota felesege, gyereke van, tenyleg egyaltalan nem erdekel, semmit se valt ki belolem.

Most meg szenvedgetek a mostani exem miatt, de mar nem igazan erzek iranta se semmit, nagyon nagy fajdalmat okozott.

Erre most ezek az almok, en komolyan nem ertem mi koze a ket embernek egymashoz. A mostani exemrol meg egyaltalan nem szoktam almodni.


2022. aug. 24. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van benned egy vágy. Az agy meg tarsit hozzá egy kéoet de jobbat nem tud.

Valszeg nincs senki akire kivetíthetnéd a vágyaid.

2022. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat pedig az elso exemnel csak jobbat lehetne 😅
2022. aug. 24. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Csak féltékenység, az életére. Nem rá, hanem az életére a kapcsolatára.
2022. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meddig voltál együtt a mostani exeddel? És miért lett vége? 😀
2022. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Dehogy vagyok feltekeny, a felesege egy harpia,gyereket meg nem akarok. Na ra pont nem vagyok feltekeny.


4


Fel evig csak. Egy komolyabb gondom volt az eletemben es o nem tudta ezt kezelni, szoval mondhatjuk ugy is,hogy egy komolyabb dolog miatt inkabb lelepett es nem tartott ki mellettem. Neki is voltak gondjai, de en vegig mellette alltam es segitettem ahogy csak tudtam, nem leptem le es nem is leptem volna. Nem voltam neki olyan fontos,hogy megoldjuk egyutt a dolgot.

2022. aug. 24. 11:17
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem meg még mindig azt az embert szereted, akkor is ha úgy érzed utálod.
2022. aug. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szakítás miatti fájdalom tematizálja az álmaid, hogy kicsit tudálékosan fogalmazzak. Viszont az erős negatív érzések miatt a legutóbbi exed "le van tiltva", helyette a korábbi jelenik meg.

Sajnálom, hogy ilyen rosszul érint téged. Gondolom, ő szakított.

2022. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kieg.: bocs, látom, már írtad, hogy ő lépett le (#5).
2022. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!