Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom ezt csinálja mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ezt csinálja mégis mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Több éve együttvagyunk

Sokminden történt ez idő alatt

Jó és rossz is

De nagyon egymáshoz vagyunk nőve igazából

Mégis kb fél éve másabb velem és most pár napig nem találkoztunk mert rokonoknál voltak a családdal

(Én azért is nem mentem mert semmi kedvem a családjához)

Ezt ő meg is érti.

Viszont én a pár napban alig vártam hogy vele lehessek..

Néha ő is írta h hiányzok meg magányosan érzi ott magát, de így a beszélgetésünkből kiderült hogy ő kb csak a dugást várja.. mikor elmondtam h éppen megjött tegnap.. már jaj nem tudja h fog e tudni jönni ma, ma érnek haza egyébként.. mert hogy otthon is szeretne lenni..


Kezdem azt érezni el kellene engednem már ezt a kapcsolatot de nem megy annyira nehéz

Szeretnék elköltözni Budapestre, mindig is nagy vágyam volt.. de azt sem tudom hogy lépjek ezen túl és induljak el a nagyvilágba egyedül..

22 L :(


2022. aug. 29. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem szerelem.
2022. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

És te szereted őt? Mi az, hogy a dugást várja? Ez valami olyan dolog, amit a másiknak fel szokás róni? Nyilván várom, hiszen a szerelmemről van szó...

Nem szeretitek már egymást szerintem, csak megszokásból vagytok egymás mellett. Jól mondom?

2022. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Mar te is rajottel, hogy mire megy ki a jatek. Se nem maganyos, se nem szerelmes, egyszeruen dugni akar. Ad meg neked valamit ez a kapcsolat?
2022. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Hivatkozz valami noi nyavajara, es ne szexelj vele aztan ha total hanyagol meg bunko veled. Akkor vegkepp dobd ki
2022. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Te magad is leírtad.

Ő már csak azért van veled, hogy legyen kit dugnia. Ennyi. Elmúlt a szerelem részéről, és nem is akarja, hogy esetleg még meg lehessen menteni ezt a kapcsolatot.

2022. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De ha újra találkoztok, akkor az nem jó?
2022. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4. =játszmázz? Talán inkább meg kéne beszélni, nem?
2022. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

2es nyilván várja a “dugást”

De amikor mondtam hogy megjött tegnap már kereste a kifogást hogy miért nem akar jönni.. ez a baj..

2022. aug. 29. 17:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintunk is ez a baj. Nem teged akar, hanem a kis kocost ott lent. Ha mas no lenne korulotte, akkor is pont igy viselkedne.
2022. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!