Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem nem vagyok kész egy hosszútávú kapcsolatra?

Figyelt kérdés

22 éves ffi vagyok, az egész úgy indult hogy kb. 8 hónapja vége lett egy 5 éves kapcsolatomnak. Akkor úgy voltam vele, hogy akkor én most szépen végre kiélhetem magam, mert nekem az ilyen csajozgatások, ismerkedések kimaradtak az életemből. Aztán erre 2 héttel megismerkedtem egy lánnyal. Tök jó volt minden, semelyikőnk se akart komolyat, csak feljárogattunk egymáshoz, ilyen barátság extrákkal dolognak indult.

Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy már együtt járunk programokra, ide-oda, bemutatott a családjának, barátainak. Akkor meg is kérdeztem, hogy mi akkor hogy is vagyunk most lényegében. Végül kiegyeztünk abban, hogy mivel mindkettőnk jól érzi magát, ezért adunk egy esélyt ennek a dolognak.


Viszont én akkor még mindig nem éreztem annyira komolynak a dolgot, úgy voltam vele hogy úgy is pár hónap és ráununk egymásra. Hisz mi kb. szexszel kezdtük az ismerkedést, és az ilyen kapcsolatok nem szoktak hosszú életűek lenni. De aztán nem így lett.

Fél éve vagyunk együtt, a családja és a rokonai nagyon bírnak engem, rendszeresen együtt megyünk a családi eseményekre is. Ahol viszont már az összeköltözést "erőltetik", meg a közös életet. Ezek mellett a csajszi nagyon rendes, odaadó, elfogad minden hibámmal és toleráns. Ilyen igazi Wifey material.


Viszont én úgy érzem hogy nem állok erre készen, hogy túl korai az egész az én életemben. Ha 6-7 évvel később lennénk és akkor jöttünk volna össze akkor már én mondanám, hogy költözzünk össze, és alapítsunk családot akár. De így meg az a baj, hogy nagyon tombol bennem a kíváncsiság, hogy milyen lehet másik nővel, milyen lehet úgy igazán csajozni. Sose tudtam megtapasztalni. Meg még egy pár évig csak magamra szeretnék koncentrálni, hogy elvégezzem a mestert, legyen egy jó állásom, jó karrierem és fejlesszem magam minden téren.

Az utolsó dolog pedig, hogy bár boldog vagyok ebben a kapcsolatban, nagyon hiányérzetem van. Mindig mindenről nekem kell döntenem, mindig az van amit én szeretnék. Petra mindenre rábólint. Ez nekem nagyon nyomasztó egy idő után, és hiába beszéltem erről vele, mindig ezt csinálja. Nem igazán van elképzelése, minden jól van úgy ahogy van szerinte.

A másik oldalról viszont attól félek, hogy ha ennek véget vetek és elkezdek csajozni, akkor benne van hogy nem jönnek össze a dolgok. És akkor egyből realizálnám, hogy milyen jó dolgom is volt egy ilyen kapcsolatban.



2021. nov. 14. 15:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm ha végigolvastad!
2021. nov. 14. 15:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Lépj.
2021. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!